دسته
لینک های مهم
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 11647
تعداد نوشته ها : 53
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

نرمی و لغزندگی گرافیت موجب کاهش اصطکاک و دمای داخل پمپ گردیده در نتیجه پمپ برای مدت زمان محدود در شرایط کمبود آب قادر به عملکرد بدون خطر آسیب دیدگی میباشد. دبی این نوع پمپ کارواش 100 بار بوتولینی 7 لیتر در دقیقه و دمای ورودی پمپ کارواش 100 با 60 درجه سانتی گراد می باشد. حداکثر دمای برای ورودی پمپ کارواش 100 بار برتولینی 60 درجه سانتیگراد می باشد. می باشد. قدرت موتور پمپ کارواش 100 بار بوتولینی دبی7 1.4 کیلو وات یا 1.9 اسب و دور موتور آن 1450 دور در دقیقه است. مرحله آخر هم انتخاب دور آبیاری است که هرچند وقت یک بار آبیاری در بازه تعیین شده صورت بگیرد. عملکرد همه سیستم های رطوبت ساز و مه پاش گلخانه به این صورت است که قطرات آب را به ذرات ریز تبدیل کرده در محیط پخش می کنند. برای نصب ابتدا تبدیل مخصوص شیرآب را از شیر اتوماتیک تایمر دار جدا کنید و روی سرشیلنگی شیر آب پیچ کنید و سپس شیر اتوماتیک تایمر دار را روی آن نصب کنید.


مولکول های آب به صورت ذاتی تمایل به تبدیل شدن از حالت مایع به گاز را دارند و انجام این واکنش نیازمند صرف انرژی است. در صورت استفاده بیش از حد از کارواش های خانگی باعث داغ شدن موتور و آسیب دیدن آن می گردد. مقدار آب خاک را می توان با روش مستقیم، با نمونه برداری خاک و خشک کردن آن در آون و محاسبه مقدار رطوبت وزنی (به صورت وزن) اندازه گیری کرد؛ اما این کار وقت گیر است و در آن نظارت و بررسی مداوم اطلاعات امکان پذیر نیست. قطرات آب رطوبت را افزایش داده و همچنین فضا را سردتر می کند. پمپ کارواش برتولینی سبک تر و راحت تر کار می کند ، با سطح سر و صدای بسیار کمتر ، اجزایی که به راحتی تعمیر یا تعویض می شوند. این دستگاه ها برای از بین بردن آلودگی های سخت بسیار مفید هستند و چربی ها را به راحتی از بین می برند، از آنجا که بیشتر کارخانه ها آلودگی هایی را تولید می کنند که با هر دستگاهی از بین نمیرود استفاده از این دستگاه توصیه می شود چراکه آلودگی های دور از دسترس را هم به راحتی نظافت می کنند. قدرت موتور پمپ کارواش 100 بار بوتولینی ایتالیا 1450 دور در دقیقه و وزن آن 6 کیلو گرم میباشد.


مقدار قطر مادگی شفت پمپ کارواش 100 بار بوتولینی 24 میلی متر می باشد. وزن این نوع پمپ کارواش مانند مدل های قبل 6 کیلوگرم و اندازه ورودی پمپ کارواش صنعتی 21.08 سانتی متر و اندازی خروجی آن نیز همین مقدار است. نوع روغن این واترجت صنعتی 75sae , 90w و مقدار روغن برای تعویض روغن 0.5 لیتر است. و نوع روغن بکار رفته در پمپ کارواش 100 بار بوتولینی 75sae , 90w می باشد. همانطور که از نام این نوع پمپ کارواش پیداس دارای فشار کاری 100 بار و دبی خروجی 2 لیتر در دقیقه می باشد. فشار کاری این نوع کارواش 100 بار می باشد و دارای دبی 1.3 لیتر در دقیقه است. برخی از کنترلر ها دارای وای فای می باشند که از راه دور قابل هدایت و تنظیم اند. وزن این پمپ کارواش صنعتی 6 کیلو گرم است و دور موتور آن 1450 دور در دقیقه است. وزن این نوع پمپ کارواش 6 کیلو گرم و قدرت موتور آن 0.9 کیلو وات و تعداد دور موتور در دقیقه 1450 می باشد. کارواش های خانگی دارای موتور کلکتوری می باشد در صورتی که کارواش های صنعتی دارای موتور دائم کار از نوع القایی بوده و برای مصارف طولانی مدت طراحی شده.


پمپ ها در طول سالیان دارای مشکلاتی بودند که از آن جمله می توان به محدودیت فنی، دست و پا گیر بودن، بسیار پر سر و صدا و نگهداری آن دشوار بود. پمپ کارواش گاز سوز دارای قدرت بیشتری بوده و چون به برق نیازی ندارند حمل و نقل آنها بسیار سادهتر و راحتتر است. نوع روغن بکار رفته در این نوع پمپ کارواش صنعتی 75sae , 90w می باشد مقدار مناسب جهت تعویض روغن نیم لیتر است. آیا دستگاه کارواش صنعتی برام من مناسب تر است یا دستگاه کارواش خانگی ؟ پمپ کارواش برتولینی در کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. برتولینی با داشتن تخصص ، افراد واجد شرایط و بهترین روش ها ، اکنون به عنوان رهبر در بازارهای تولید پمپ کارواش برتولینی قرار دارد. شرکت برتولینی با توجه به نیازهای بازارهای امروز در بین شرکت های پیشرو در سراسر جهان قرار دارد و نسبت به هر درخواست واکنش نشان داده و سریعاً به هر درخواستی پاسخ می دهد. در طراحی پمپ کارواش برتولینی، شرکت برتولینی از سیستم اختصاصی استفاده می کند که باعث افزایش منابع و قابلیت اطمینان عملکرد پمپ می شود.


منبع: شیر برقی هانتر

دسته ها :
سه شنبه هفدهم 3 1401
X