دسته
لینک های مهم
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 11667
تعداد نوشته ها : 53
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

در مبحث سئو خارجی شاید ساخت بک لینک رایگان اولین تصمیمی باشه که هر وبمستری میگیره. اما فراموش نکنید که بک لینک رایگان انواع مختلفی داره و هرکدوم از انواع بک لینک ها باید در جای مناسب خودشون به کار برن. پس بک لینک هارو طوری نسازید که غیر طبیعی جلوه کنند. چرا که هدف ما تنها ساخت بک لینک نیست و باید بک لینک های موثر بسازیم.


لیست بک لینک های رایگان

بک لینک های رایگان انواع مختلفی دارن که نمونه هایی از این بک لینک هارو نام می بریم:


بک لینک رایگان رپورتاژی

بک لینک پروفایلی رایگان

بک لینک های رایگان فرومی

بک لینک های سوشیال (شبکه های اجتماعی)

بک لینک های کامنتی رایگان

بک لینک های دانشگاهی رایگان (EDU)

بک لینک های دولتی رایگان (GOV)

بک لینک های تقویت کننده یا تقویتی

بک لینک رایگان رپورتاژی

بک لینک هایی که داخل رپورتاژها قرار بگیرن، رپورتاژی نامیده میشن که جزو بهترین نوع بک لینک ها هم هستن. اما سوال اینجاست که چطور باید بک لینک رایگان رپورتاژی بسازیم؟


باید خدمتتون عرض کنیم که بک لینک های رپورتاژی خوب معمولا رایگان نیستند. البته این جمله به این معنا نیست که نمیتونید بک لینک خوب و رایگان رپورتاژی بسازید، خیر، بلکه فقط کار کمی سخت تر میشه. البته این رو هم اضافه کنیم که اگه قصد دارید با ریسک کمتری پیش برید خرید رپورتاژ قوی بهترین انتخابه.


بک لینک پروفایلی رایگان

سایتهایی که صفحه پروفایل برای کاربرانشون دارن، می تونن قابلیت افزودن یک آدرس url رو هم معمولا داشته باشن. اگه بتونید در صفحه پروفایل خودتون در اون سایت، لینک سایتتون رو قرار بدید، یعنی بک لینک رایگان پروفایلی گرفتید. نمونه اش این لینک که قبلا برای نشونت داخلش یک بک لینک پروفایلی رو به صورت رایگان ایجاد کردیم.


بک لینک های رایگان فرومی

معمولا بک لینک های فرومی هم مشابه پروفایلی هستند. یعنی در بخش پروفایل کاربران فروم می تونید لینک سایتتون رو درج کنید و از این طریق بک لینک رایگان بگیرید. اما فراموش نکنید، فروم ها بخش های دیگه ای هم برای درج لینک دارند. مثل بخش امضاها، متن درخواست فروم ها و… که میتونید از همه اونها استفاده کنید.


بک لینک های سوشیال (شبکه های اجتماعی)

تقریبا اکثریت شبکه های اجتماعی قابلیت درج لینک دارند و این درج لینک رایگان هم هست. پس میشه گفت یکی از منابعی که به راحتی میشه داخلش بک لینک رایگان ساخت، بک لینک های سوشیال یا شبکه های اجتماعی هستند.


بک لینک های کامنتی رایگان

وقتی شما در سایتی کامنت می ذارید و داخل کامنتتون به سایتتون لینک میدید، نوعی بک لینک کامنتی دریافت کردید. اما اینطور تصور نکنید که در هر سایتی بتونید کامنت بذارید. چون خیلی از سایتها اجازه درج کامنت به تمام کاربران نمیدن و یا اینکه تمامی کامنت هارو تایید نمیکنند. البته یکی از راههای مناسب ساخت این بک لینک ها، ایجاد انبوه به هدف تقویت بک لینک های دیگه شماست. اگه قصد دارید بک لینک کامنتی برای خودتون ثبت کنید میتونید به صفحه خرید بک لینک کامنتی تشریف ببرید و پکیج موردنظرتون رو سفارش بدید تا به سادگی و بدون صرف زمان زیاد، این بک لینک ها برای شما ایجاد بشن و نیازی به صرف زمان به مدت روزها یا حتی ماهها نداشته باشید.


بک لینک های دانشگاهی رایگان (EDU)

بک لینک های دانشگاهی هم ممکنه بتونن رایگان ایجاد بشن اما اغلب این نوع از بک لینک ها رایگان نیستند. به عبارتی نوع بک لینک های دانشگاهی، رپورتاژی بوده و اصولا در سایتهای معتبری مثل سایت های دانشگاهی و آموزشی، ایجاد رپورتاژهای رایگان با هدف درج لینک به سادگی میسر نیست. اما راه ساده تر برای دریافت این بک لینک ها مراجعه به صفحه خرید رپورتاژ دانشگاهی هست تا با قیمتی مناسب بتونید این نوع از بک لینک هارو هم به سادگی برای سایت خودتون ایجاد کنید.


بک لینک های دولتی رایگان (GOV)

بک لینک های دولتی معمولا رایگان نیستن چرا که لازم هست در سایتهای دولتی ایجاد بشن. دسترسی عادی به سایتهای دولتی هم به سادگی میسر نیست. پس خیلی نباید به ایجاد این نوع از لینک ها امیدوار باشید.


اما روشهایی برای ساخت بک لینک های دولتی وجود داره. به عنوان مثال وقتی اقدام به دریافت اینماد می کنید، صفحه ای برای سایت شما ایجاد میشه و از طریق این صفحه به سایت شما لینک داده میشه. به عبارتی با دریافت اینماد، یک بک لینک دولتی رایگان هم از سایت enamad.ir دریافت می کنید.


بک لینک های تقویت کننده یا تقویتی رایگان

هدف بک لینک های تقویتی، تقویت کردن رپورتاژها و بک لینک های دیگه هست. این نوع از بک لینک ها هم میتونن به صورت رایگان و هم به صورت غیر رایگان ایجاد بشن.

دسته ها :
يکشنبه دوازدهم 10 1400
X