دسته
لینک های مهم
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 11665
تعداد نوشته ها : 53
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem267


دو عاملی که برای اکثر رانندگان اهمیت دارد داشتن عملکرد بالا در جاده های خیس یا عدم ایجاد صدای زیاد توسط لاستیک می باشد. فشار ثابت تقریباً به همان اندازه در رانندگی روزمره شما نیز اهمیت دارد. زمانی که صحبت از ایمنی در رانندگی یا کاهش ریسک ترکیدن لاستیک به میان می آید، تایرهای به درستی باد شده تفاوت های بسیاری را رغم می زنند. تایر های بادی هم خود به دو دسته تقسیم می شود، تایرهای تیوب دار و لاستیک های بدون تیوب یا تیوب لس. برای مثال، آن دسته از صاحبان اتومبیل که قصد دارند تایرهای جدیدشان را با گاز نیتروژن پر کنند، باید مبلغی بین 70 تا 175 دلار هزینه کنند. تایرهای خودرو را بر حسب نوع ساخت، اندازه و کارکرد و نوع استفاده می توان به اشکال مختلف دسته بندی کرد. در واقع حفظ فشار تایرهای اتومبیلتان در شرایط بهینه، نه تنها ایمنی شما را تضمین می کند، بلکه منجر به بهینه شدن و کاهش مصرف سوخت اتومبیلتان نیز می شود. 


در نتیجه عمر لاستیک کاهش پیدا می کند و به سطح جاده می چسبد. استفاده از این گاز، همچنین منجر به کاهش خطر زنگ زدگی در رینگها و افزایش طول عمر آنها به خاطر خارج کردن رطوبت می باشد. عامل مهم دیگر ، برآورد تولیدکنندگان تایر از طول عمر مفید برای هر مدل تایر است. این ثبات در فشار، آنها را تبدیل به گزینه ای ایده آل برای استفاده در مسابقات می کند؛ جایی که دمای تایر به طور معمول تغییر می کند و در نهایت و در طول زمان مسابقه بالا می رود. به خاطر داشته باشید که داشتن تایرهای پر شده با گاز نیتروژن، شما را از نگهداری و مراقبت دوره ای از لاستیک های اتومبیلتان معاف نمی کند. مقاومت حرارتی لاستیک ها به ترتیب از بالاترین تا پایین ترین درجه، با حروف A-B-C مشخص می شود. علاوه بر همه اینها، باد کردن تایرهای اتومبیل با هوای عادی پروسه ای ساده تر و سریعتر است و زمان و تلاش کمتری را از صاحبان اتومبیل ها طلب می کند، مخصوصاً در مسافرتهای جاده ای.


گاز نیتروژن همچنین در نمایندگی های معتبر، لاستیک فروشی ها و آپاراتی های حرفه ای موجود است. کمپرسورهای هوا نیز، تقریباً در هر آپاراتی یا تعمیرگاهی موجود هستند و همین موضوع دسترسی به آنها را نسبت به نیتروژن ساده تر می کند. برنامه به نماینده اداره فروشگاه ، مدیر یا فروشنده تحویل داده می شود. برای لاستیک درایو ، H89 Drive Plus یک گزینه عالی است - لاستیک روی سطوح خشک ، مرطوب ، برفی و یخی بسیار خوب کار می کند. آج شانه خارجی لاستیک که دارای بلوک آج سخت تر برای داشتن دیواره جانبی مستحکم است تا در هنگام پیچیدن و رانندگی روی سطوح خشک ، چسبندگی بالا و بی صدایی را ارائه دهد. بلوک های یک تایر با الگوی آج جهت دار فقط در یک جهت به جلو می پیچد. مطالب مفید درباره لاستیک خودرو : فروش بهترین انواع لاستیک ایرانی و خارجی برای انواع اتومبیل با قیمت عالی و تخفیف ویژه را با فروشگاه لاستیک دکتر خودرو تجربه نمایید.همه چیز درباره لاستیک خودرو ،ازجمله مطالب مفید درباره لاستیک خودرو ،با ما در تماس باشید. لاستیک خودرو مسابقهای یا لاستیک اسلیک (Slick) لاستیکهایی هستند که عاج کمتری دارند و تلاش میکنند تا بیشترین سطح تماس را با سطح جاده داشته باشند تا بهترین چسبندگی را ارائه دهند.


جدول قیمت جدید لاستیک خودرو در بازار مشکل لاستیک خودروهای سنگین برطرف شد ۱۵ هزار حلقه لاستیک در انبار است حتی مجوز توزیع یک حلقه داده نشده است لاستیک سنگین در بازار اشباع شده است تولیدات داخلی، مطابق با استاندارهای بینالمللی نمایشگاه بینالمللی زنجیره تامین صنایع لاستیک آغاز بهکار کرد انواع لاستیک خودرو را بهتر بشناسیم دو نرخی بودن لاستیک بیمعنا است نقش لاستیک در بهینه سازی مصرف سوخت جدیدترین قیمت انواع لاستیک خودرو در بازار لاستیک خارجی یا داخلی؟ آب همچنین برابر با رطوبت و عامل بروز خوردگی و زنگ زدگی در اجزای آلومینیومی و آهنی موجود در رینگها می باشد. همانطور که پیشتر نیز به آن اشاره شد، بخار آب نیز یکی از اجزای تشکیل دهنده هوای عادی، و عامل تغییرات فشاریست که به سبب تفاوت های ایجاد شده در دما صورت می گیرد. امروزه، شما می توانید برای باد کردن لاستیک های اتومبیلتان از همان هوای عادی و متداول، یا نیتروژن استفاده کنید.


مرجع این خبر: تایر آنلاین شاپ

دسته ها :
شنبه بیست و هفتم 9 1400

برای موفقیت در کسب و کار باید استراتژی بلند مدتی وجود داشته باشد که با گذشت زمان تکامل یابد و پیشرفت کند. موج دار را همراهی کنید.

توجه کنید که مشاوره اولیه در طینت رایگان است و هیچ هزینهای از شما اخذ نخواهد شد. ثبت شرکت برای ساکنان غیر انگلستان همانند ساکنان مقیم انگلستان است و هیچ محدودیتی برای اتباع خارجی وجود ندارد. ثبت شرکت در این کشور تنها 13 روز طول میکشد که در مقایسه با میانگین 32 روز اروپا رقم بسیار پایینتری میباشد. طبق “شاخص درک (یا احساس) فساد” که توسط سازمان شفافیت بینالملل منتشر میشود، کشور انگلستان در رتبهی 11 قرار دارد. قبل از هر اقدامی برای ثبت شرکت، ابتدا باید با انواع نمونه شرکتهایی که میتوانید ثبت نمایید آشنا شوید. 

اما با این حال پیشنهاد میکنم پس از مطالعه مطلب، حتما گپی با کارشناسان مجرب طینت داشته باشید و اطلاعات تکمیلیتر را از آنها دریافت نمایید. 7. پس از پذیرش اینترنتی، باید نسخ اصلی صورت جلسات تنظیمی و ضمائم آن ها را از طریق باجه های پست به صورت سفارشی به آدرس ذکر شده در تاًییدیه ی پذیرش ارسال نمایید. 1) می توانید به سایت اداره مالکیت صنعتی مراجعه کنید و از این طریق به استعلام برند خود بپردازید. • ایجاد شرایط انحصار؛ ثبت برند و علامت تجاری در اداره مالکیت معنوی باعث انحصاری شدن نام برند برای شما خواهد شد.

برای ثبت مادرید در مرحله نخست جهت دریافت راهنمای ثبت تحت سیستم مادرید، فرم تقاضانامه و فرم محاسبه هزینه ­ها باید به سامانه اینترنتی سازمان جهانی مالکیت معنوی وایپو WIPO مراجعه نمایید.درخواست کتبی مبنی بر تقاضای ثبت بین ­المللی برند را تنظیم کنید. ثبت برند بین المللی برای ارتقای تجارت لازم خواهد بود. یکی از بزرگترین مزایای ثبت شرکت در انگلستان، حداقل دخالت دولت و سهولت انجام تجارت در این کشور میباشد. 

شما برای ثبت شرکت در انگلستان به اسکان یا اقامت این کشور نیاز ندارید، تنها شرط این است که شرکت باید آدرس ثبت شده داشته باشد. لازم به ذکر است که بعضی از فعالیتها نیاز به اخذ مجوز دارند. رتبه 73 ایران در زیرشاخص مجوز ساختوساز تقریباً قابل قبول است. اصل مجوز فعالیت از مراجع ذیربط ( منوط بر اینکه ثبت شرکت با مسئولیت محدود برای موضوع خاص بوده که نیاز به کسب مجوز داشته باشد. آدرس شرکت یکی از ارکان مهم در ثبت شرکت در ایران هست که باید تأییدیه آن را نیز از اداره پست دریافت کرد.

اطلاعات مرتبط:

https://www.sabterahroshan.com/

هیئت مدیره نیز باید متعاقباَ تشکیل شود. بنابراین شما این حق را دارید که کلیه سود شرکت را به عنوان درآمد نگه دارید اما همچنان باید مالیات خود را بپردازید. البته توجه داشته باشید که برخی اوقات هزینه توسط شما پرداخت می شود، اما با مشکلات بانکی مواجه خواهد شد. کشور انگلستان بیش از 30 میلیون نیروی کار دارد و به راحتی میتوانید به کارمندان ماهری دسترسی داشته باشید. کمبود عمده برنامهنویسان، مهندسان و متخصصان نرم افزار در این کشور به شدت احساس میشود. 

البته می توانید قوانین مخصوص شرکت خودتان را نیز به آن اضافه کنید. فریلنسرها نیز در انگلستان به عنوان Sole trader طبقهبندی میشوند. 11. اقرارنامهی تمام اعضای هیات مدیره مبنی بر اینکه کارمند رسمی دولت نیستند، و مدیر عامل مبنی بر اینکه در شرکت دیگری سمت مدیریت عامل را به عهده ندارد. چون مسوولیت شرکا در حد سهم الشرکه آن ها می باشد اشخاص برای فرار از مسوولیت و عدم اجرای تعهدات خود این نوع شرکت را تشکیل می دهند.

اشتغال به هر نوع تجارت، به حداقلی از سرمایه نیازمند است و تصور تجارت با سرمایه صفر دشوار است. انگلستان رتبه دوم را در آسانی انجام تجارت در اروپا و رتبه هشتم را در جهان دارد. بر اساس گزارش Doing business بانک جهانی، کشور انگلستان یکی از بالاترین نمرات را در سهولت انجام تجارت در بین تمامی کشورهای جهان دارد. 

ثبت شرکت در یک کشور خارجی قدم بزرگی است و یکی از اولین موانعی که باید از آن عبور کنید، انتخاب ساختار شرکتی مناسب است. انتخاب نام برند و علامت تجاری: اولین گام شما در این ابتدای کار، انتخاب نام برند است که می خواهید با آن سالها فعالیت کنید و بین مشتریان و در بازار معروف شوید. پژوهشهای با روش ترکیبی یا کمّی میتواند روابط بین متغیرهای ظهوریافته در این پژوهش را آزمون کنند. انگلستان گستردهترین باند پهن را در میان کشورهای G7 و یکی از قویترین زیرساختهای ICT در جهان را دارد.

دسته ها :
شنبه بیست و هفتم 9 1400

ورزش منظم یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای سلامتی خود انجام دهید. در واقع، فوایدی را که فعالیت بدنی مداوم می تواند بر بدن و سلامتی شما داشته باشد، به سرعت مشاهده و احساس خواهید کرد. با این حال، انجام تمرینات ورزشی روزانه عزم زیادی می خواهد و پایبندی به آن در دراز مدت مستلزم نظم و انضباط است. اگر قصد شروع ورزش را دارید اما نمی دانید از کجا شروع کنید، این مقاله برای شما مناسب است. در اینجا همه چیزهایی است که باید درباره شروع یک روال و پایبندی به آن بدانید وجود دارد.

ورزش در خانه نیازی به صرف انرژی، وقت و هزینه زیادی ندارد. شما مجبور به داشتن تجهیزات ورزشی فراوان  نیستید و به سادگی، با استفاده از وزن بدن خود قادر به انجام تمرینات، خواهید بود. اگر به دنبال ورزش حرفه ای تر و تخصصی تر هستید می توانید با خرید وسایلی مانند دمبل، کش ورزشی، تردمیل و دوچرخه ثابت اصفهان به اهداف ورزشی خود برسید.

 

چرا ورزش کنیم؟

طبق تحقیقات انجام شده، ورزش منظم به طور قابل توجهی سلامت روح و جسم شما را بهبود می بخشد. مزایای اصلی آن شامل کمک به افراد برای دستیابی و حفظ وزن بدن و توده عضلانی سالم و کاهش خطر ابتلا به بیماری های مزمن است. علاوه بر این، تحقیقات نشان داده است که ورزش می تواند خلق و خوی شما را بهبود ببخشد، سلامت روانی شما را تقویت کند، به خواب بهتر کمک کند و حتی زندگی جنسی شما را تقویت کند. همچنین می تواند به شما در حفظ سطح انرژی خوب کمک کند. به طور خلاصه، ورزش قدرتمند و مفید است و می تواند به بهبود زندگی شما در ابعاد مختلف کمک کند.

شما می توانید برای انجام ورزش روزانه خود به باشگاه بروید یا با خرید لوازم ورزشی اصفهان و تجهیز یک باشگاه خانگی، به ورزش بپردازید.

 

انواع متداول ورزش

ورزش انواع مختلفی دارد، از جمله:

 

·       هوازی: هسته اصلی هر برنامه تناسب اندام باید شامل نوعی حرکت مداوم باشد. به عنوان مثال می توان به شنا، دویدن و رقصیدن اشاره کرد.

·       استحکام و قدرتی: این تمرینات به افزایش قدرت عضلانی بدن کمک می کنند. به عنوان مثال می توان به تمرینات مقاومتی، پلایومتریک، وزنه برداری و دوی سرعت اشاره کرد.

·       تمرین تناوبی با شدت بالا:(HIIT)  این نوع تمرین شامل تکرارهای کوتاه مدت از تمرینات با شدت بالا و به دنبال آن تمرینات با شدت کم یا دوره های استراحت است.

·       تعادل یا ثبات: این تمرینات برای تقویت عضلات و بهبود هماهنگی بدن طراحی شده اند. به عنوان مثال می توان به پیلاتس اشاره کرد.

·       انعطاف پذیری: این نوع تمرینات به ریکاوری عضلات، حفظ دامنه حرکتی و جلوگیری از آسیب کمک می کند. به عنوان مثال می توان به یوگا یا حرکات کششی عضلانی اشاره کرد.

فعالیت های فوق را می توان به صورت جداگانه یا ترکیبی انجام داد. نکته مهم این است که کاری را انجام دهید که برای شما بهتر است و از آن لذت ببرید.

برای داشتن فعالیت های ورزشی آسان در حین انجام کارهای روزمره، به موارد زیر توجه کنید:

 

در حین درست کردن یک فنجان چای تمرین کنید

در حالی که منتظرید تا کتری شما به جوش آید، می توانید از این زمان انتظار چند دقیقه ای با انجام برخی تمرینات مانند اسکات، لانژ یا کشش بازو استفاده کنید. این یک نمونه از بی شمار زمانی است که شما می توانید در حین انجام کارهای روزمره خود به ورزش سبک و کوتاه نیز بپردازید. در ابتدا ممکن است بی نتیجه به نظر برسد ولی در طولانی مدت نتایج چشمگیر آن را در سلامت جسمی و روحی خود مشاهده خواهید کرد.

 

برنامه تمرینی منحصر به فرد خود را داشته باشید

از فعالیت های ورزشی مورد علاقه تان برای ایجاد برنامه ورزشی شخصی خود استفاده کنید که این برنامه می تواند از 5 الی 30 دقیقه شروع شود و هر چند بار در هفته انجام شود. به یاد داشته باشید که با سرعتی که در آن احساس راحتی می کنید شروع به ورزش کنید و روزهای استراحت را برای کمک به ریکاوری بدن خود در نظر بگیرید. این یک راه عالی برای افزایش انگیزه و لذت بردن از ورزش است در حالی که کنترل کاری را که انجام می دهید به دست می آورید. همچنین شما می توانید با تهیه یک وسیله سرگرمی مانند میز پینگ پنگ اصفهان به سرگرمی و ورزش در کنار هم بپردازید.

 

از ویدئو های آموزشی استفاده کنید

ویدیوهای تمرینی راه بسیار خوبی برای جا دادن جلسات ورزشی برنامه ریزی شده در روز شما هستند. این جلسات اغلب رایگان هستند و طیف وسیعی از تمرینات مختلف را در اختیار شما قرار می دهند. این بدان معناست که می‌توانید انواع مختلفی از تمرینات را امتحان کنید و آن‌هایی را که بیش تر از همه از آن لذت می‌برید را انتخاب کنید. طیف وسیعی از منابع آنلاین وجود دارد که می‌توانید کلاس‌های تمرینی دلخواه خود را از آن جا پیدا کنید، برای مثال:

·       یوتیوب

·       اینستاگرام

·       سایت ها و مقالات ورزشی

 

به جلسات ورزشی آنلاین بپیوندید

جلسات آنلاین یک راه عالی برای داشتن یک روال ورزشی هفتگی و افزایش سطح تمرینی شما است. همچنین هنگامی که با سایر شرکت کنندگان و مربیان روابط برقرار می کنید، باعث افزایش روحیه و پشتکار شما می شود. این جلسات اغلب هزینه کمی برای شرکت کنندگان دارند، با این حال، لازم است بگردید تا یک جلسه ورزشی آنلاین مناسب خود پیدا کنید.

امروزه با توجه به محیط همیشه در حال تغییر و چالش برانگیزی که در آن زندگی می کنیم، اغلب به دنبال ادامه روال عادی زندگی هستیم. با روی آوردن بسیاری از مردم به کلاس های ورزشی آنلاین، ارائه دهندگان بیش تری در این زمینه، این امر را تسهیل می کنند.

دسته ها :
چهارشنبه بیست و چهارم 9 1400

طول بدنه آیفون 12 مینی تنها 131 میلیمتر و عرض آن 64 میلیمتر است و تنها 7.4 میلیمتر ضخامت دارد. بدین معنی که کوپرتینویی ها تمام سعی خود را کرده اند تا تمام ویژگی های آیفون 12 را در بدنه آیفون SE یا آیفون 5 جا کنند. از دیگر ویژگی های ارتباطی آیفون 12 مینی می توان به وای فای 6 (ax) و بلوتوث نسخه 5.0 اشاره کرد. هوم پاد مینی همانند برادر بزرگتر خود دارای بدنهای پارچهای است و میتوان آن را در رنگهای سفید و مشکی سفارش داد. در نهایت، همه این کابل ها دارای پوسته آلمینیومی آنودایز هستند که دوام بالایی دارند. بلومبرگ بر این باور است که آیفون تاشو شاید سالها دیرتر از آنچه تصور میشد عرضه شود یا در نهایت، احتمال دارد غول دنیای فناوری هرگز این محصول را معرفی نکند. غول دنیای فناوری بعد از توافق با کوالکام، بهمنظور ارائهی فناوری 5از مودمهای این شرکت موسوم به X55 بهره میگیرد و در ایالت متحدهی آمریکا از دو فرکانس sub-6GHZ و mmWave پشتیبانی میکند. اخیرا کانون توجه اپل به استفاده از اجزای ضروری در قالبی بهینهتر معطوف شده است و احتمالا این همان چیزی است که غول دنیای فناوری قصد دارد روی نسل جدید ناچ پیادهسازی کند.

شارژ سریع که به آن Fast Charging نیز گفته میشود(از نظر فروشگاه اینترنتی ایمن خرید )، یک قابلیت جدید است که در حال حاضر در اکثر تلفنهای همراه هوشمند وجود دارد. همانطور که گفته شد تراشه جدید Apple همانند نسل های پیشین خود از 6 هسته پردازشی بهره می برد که 2تای آن در کلاستر قدرتمند با سرعت 3.1 گیگاهرتز و 4تای دیگر در کلاستر کم مصرف با سرعت 1.8 گیگاهرتز فعالیت می کنند. همچنین ویژگی جدید - و منحصر به فرد در مدل های آیفون 12 پرو یک سنسور LIDAR است که مانند آیپد پرو برای جلوههای AR بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. در کنار هسته های پردازشی اصلی تراشه A14، 4 هسته گرافیکی نیز قرار دارد که به گفته اپل افزایش عملکرد چشمگیری را تجربه کرده اند. استفاده از شارژر اورجینال اپل در روند کار و عمر دستگاه تاثیر فراوانی دارد و از کاهش طول عمر مفید باتری جلوگیری می کند.شارژ سریع که به آن Fast Charging نیز گفته میشود، یک قابلیت جدید است که در حال حاضر در اکثر تلفنهای همراه هوشمند وجود دارد.

گفته میشود اپل در ساخت سیستم دوربین پریسکوپ اختصاصی خود با مشکل و چالشهایی روبهرو شده است؛ زیرا بسیاری از فناوریهای موردنیاز، از طریق سایر شرکتها به ثبت رسیده و اپل در عوض در حال بررسی خرید قطعات از سایر تولیدکنندگان است. در واقع میتوان گفت که رابط لایتنینگ استاندارد اختصاصی محصولات اپل بوده و برای برندهای دیگر از جمله دیوایسهای اندرویدی غیر قابل استفاده میباشد. به طور کلی می توان گفت که با نسخه کوچک شده آیفون 12 رو به رو هستیم. همچنین در قسمت پردازش های عصبی که در زمینه هوش مصنوعی کاربرد دارد نیز از پردازنده ای 16 هسته ای استفاده شده است که عملکرد کلی این بخش در مقایسه با نسل پیشین را تا 70 درصد افزایش می دهد. برند AmazonBasics در طول سال ها تولید لوازم جانبی گوشی با کیفیت خود را افزایش داده است. تراشه ای که همه و همه متفق القول به افزایش قدرت و کاهش مصرف انرژی آن باور داشتند. اپل با معرفی تراشه A14 Bionic در آیپد ایر 2020، از توانایی بالای این تراشه به صورت رسمی رونمایی کرده بود اما همه منتظر بودند تا ببینند که آیا همان قدرت در آیفون های جدید نیز خواهد بود یا خیر و خوشبختانه با معرفی رسمی این دستگاه ها شک ما به یقین تبدیل شد.

اگر اپل تاچ آیدی را در نمایشگر تعبیه کند، حسگر اثر انگشت علاوه بر فیس آیدی در دسترس خواهد بود و استفاده از این مزیت برای موقعیتهایی که فیس آیدی کارآمد نیست، مانند استفاده از ماسک، میتواند بسیار مفید باشد. بهطور کلی، اعتقاد بر این است که عرضهی این گوشی در آیندهای نزدیک رخ نخواهد داد. اگر به خاطر داشته باشید، در سال ۲۰۱۹ شایعاتی مبنی بر ویژگی شارژ بیسیم معکوس در خانواده آیفون ۱۱ وجود داشت؛ اما در نهایت اپل گوشیهای یادشده را بدون قابلیت مذکور رونمایی و روانهی بازار کرد. متاسفانه اپل حتی در سال 2020 نیز همچنان به استفاده از نمایشگر 60 هرتز اصرار دارد و در تمامی مدل های این سری از چنین پنلی استفاده کرده است (البته می توان دلیل استفاده نکردن از این ویژگی را مصرف بالای باتری آن دانست). برند OTISA نقش مهمی در صنعت گوشی های آیفون دارد. جدیدترین نسخه پاور بانک موفی به نام PowerStation Plus و قیمت 80 دلاری یک طراحی یکپارچه دارد و دارای یک باتری 6،040 میلی آمپر است. با این وجود تنها مشکل این گوشی هوشمند را می توان عمر باتری آن قلمداد کرد که آن هم درصورت استفاده سبک از دستگاه و یا استفاده از یک پاوربانک 5 یا 10 هزار میلی آمپر با پشتیبانی از فناوری PD در کنار دستگاه، قابل چشم پوشی خواهد بود.

منبع:

https://bit.ly/3rUUV0B

 

دسته ها :
دوشنبه بیست و دوم 9 1400
X