دسته
لینک های مهم
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 11675
تعداد نوشته ها : 53
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

در خودروهای دوگانه سوز یا خودروهایی که در صندوق عقب آنها بار اضافه وجود دارد فشار بار لاستیک های عقب باید 2 تا 3 واحد نسبت به حالت استاندارد چرخ های جلو بیشتر باشد. خرید لاستیک با کیفیت: خرید لوازم یدکی و لاستیک با کیفیت اگرچه در نگاه اول کمی هزینه بیشتری به شما تحمیل می کند اما در دراز مدت نسبت به محصولات تقلبی بیشتر به فکر جیب شما خواهند بود. که می تواند درخشندگی جالبی را به لاستیک ها و داشبورد ماشین شما بدهد. این کار باعث می شود که از ساییدگی و اصطکاک و سر خوردن چرخ ها جلوگیری شود. بالانس نبودن به معنای توزیع ناهمگن وزن تایر و متعلقات چرخ است و در بلند مدت موجب خرابی لاستیک و ساییدگی لاستیک از طرفین، خرابی جلوبندی و اشکالاتی در سیستم تعلیق خودرو می شود. تنظیم بودن فشار باد تایرها: تغییر دما در طول سال موجب تغییر فشار باد لاستیک ماشین ها می شود. به طور کلی شما می توانید با رعایت چند نکته کلیدی و مهم طول عمر لاستیک های ماشین مورد نظر خود را افزایش دهید. اگرچه تشخیص دقیق علت اصلی کار یک تعمیرکار ماهر است اما شما نیز میتوانید با کمی دقت و بدون داشتن مهارتهای پیچیده یک دید کلی از دلایل لاستیک سابی خودرو داشته باشید.

اما لرزش خودرو می تواند نشانه لاستیک فرسوده نیز باشد. افزون بر این، تنظیم باد لاستیک خودرو در کاهش مصرف سوخت نیز اثرگذار است. برای نمونه کم باد بودن لاستیک به اندازه 6 psi (حدود 20 درصد فشار استاندارد) سایش لاستیک را نامنظم کرده و عمر آج را 25 درصد کاهش میدهد مصرف سوخت نیز 5 درصد افزایش مییابد. طبق گزارش موسسه Consumer Reports (گزارشات مصرفکننده) در سال 2006، لاستیکهایی با باد نیتروژن افت فشار کمتری نسبت به لاستیکهای پر شده از باد معمولی تجربه میکنند اما این اختلاف فشار رقمی ناچیز در حدود 1.3 psi خواهد بود. به عنوان مثال تایر سایز 315/80/22.5 مخصوص کامیون این شرکت بسته به محور استفاده قیمتی در حدود 14 میلیون تومان داشته که با توجه به قیمت مصوب در حدود 3.6 میلیون تومانی نمونه های داخلی رقمی بسیار بالا به حساب می آید. برای مثال در ماشین پژو 206 از لاستیک و رینگ استاندارد با سایز ۱۴/۶۵/۱۸۵ استفاده شده است.

پهنای لاستیک های اسپرت تایر آنلاین شاپ در اغلب موارد، در قیاس با لاستیک فابریک بیشتر است. البته بررسی ماهیانه فشار باد لاستیکها تنها در حرف ساده است و مردم اغلب آنقدر در این کار تنبل هستند که حتی با وجود مجهز بودن خودروهای امروزی به سیستم کنترل فشار باد لاستیک باز هم اقدام به تنظیم باد لاستیکها نمیکنند. حتی امکان ترکیدن لاستیک های ترک خورده نیز وجود دارد. هر تایر توانایی تحمل حرکت با سرعتی مشخص را دارد. تایر مدل Cooper Discoverer True North از تکنولوژی Snow Trapping برای وسایل نقلیه مسافری که در معرض شرایط شدید زمستانی قرار دارند استفاده میکند. شاید تصور کنید که لاستیکها را میتوان بر حسب نوع استفاده تا مدت بیشتری نیز زیر خودرو قرار داد. از این رو، باید پس از مدتی جای آنها را تغییر داد تا تمام لاستیک ها به یک اندازه عمر کنند. بر اساس اندازه گیری های آزمایشگاهی هر 5 درجه کاهش دما موجب 1psi کاهش فشار هوا خواهد شد.

ضمن اینکه میزان مصرف سوخت هم کاهش می یابد و از وارد آمدن فشار بر روی فرمان و سیستم فنربندی کاسته می شود و هدایت خودرو را راحت تر می کند. طبق گزارشهای آژانس حفاظت از محیطزیست ایالت متحده کاهش فشار باد چهار چرخ خودرو به میزان 1 psi موجب افزایش مصرف سوخت 0.3 درصدی در خودروها میشود. زاویه کستر میزان داخل یا بیرون بودن زاویه چرخ هاست. هم راستا بودن چرخ ها برای هدایت کردن مناسب و درست خودرو و جلوگیری از ساییدگی لاستیک ماشین امری ضروری است. در نتیجه لاستیک تیوبلس دیگر نیازی به تیوب و فلپ دور چرخ ندارد. صدای بلند در جادهها: با توجه به الگوهای آج و حفرههای عمیقتر بین آنها، رانندگی در جادههای آسفالته با تایرهای گل و لای صدایی بسیار بلند ایجاد می­کند. برتری و رقابت ایجاد می­کنند. بنابراین، لاستیک هر خودرو در هر ماه 1 تا 2 واحد از هوای خود را از دست می دهد و این افت فشار در ماه های گرم سال بیشتر خواهد بود.

دسته ها :
سه شنبه بیست و پنجم 8 1400

قبل از پاسخ دادن به این سوال ها نمی توان کسب درآمد را شروع کرد چون بعد از کلی کار و زحمت، در زمان پرداخت پول ، دستتان به جایی بند نیست . چون شخص با کلیک بر روی لینک ها وارد صفحه ناخواسته ای شده و بعد از آن وارد مقصد و مسیر اصلی می شود که این چه بسا ممکن است باعث ناخشنودی کاربر شود. در اختیارتان قرار می دهد.اشتراک پریمیوم این وب سایت از ۱۲ دلار در هر ماه شروع می شود و شامل ۱۰،۰۰۰ پیوند ، ۷۵۰۰ کلیک برای هر لینک ، دامنه های سفارشی نامحدود و همچنین سه کاربر برای یک حساب کاربری می شود. ثبت نام لازم نیست و میتوانید از طریق لینک های موجود، آمار کلیک ها را پیگیری کنید. بسیاری هم بر این باورند که بعضی از سرویس های کوتاه کننده لینک خارجی با بعضی از اینترنت های کشور ما تداخل دارند و ممکن است بعضی وقت ها لینک های کوتاه شده مان در آن ها به نمایش در نیاید. اگر به لینک های کوتاه شده نگاهی بیندازید نمی توانید اطلاعات مقصد را به دست بیاورید.

با یک حساب رایگان 1000 لینک می توانید ایجاد کنید. به کمک api سایت 1da خیلی راحت تر و سریع تر میتوانید لینک های خود را کوتاه کنید و درآمد کسب کنید. بنابراین به جای تغییر آدرس اینترنتی کوتاه در بیوگرافی اینستاگرام می توانید آخرین مطالب خود را به این ابزار اضافه کنید و لینک را به صورت as-is قرار دهید. را خواهید داشت و با خرید امکان پرمیوم Premium ، میتوانید به کنترل پنلی قدرتمند دسترسی پیدا کنید! برای اینکار وجود دارند و هرکدام ممکن هست امکان منحصر به فردی داشته باشند . یکی از معایب این کار برای مدیران سایت ها از دست رفتن اعتبار است . برخی بر این باورند که سرویس های کوتاه کننده لینک ایرانی پایدار نیستند و ممکن است خیلی وقت ها در دسترس نباشند. سرویس های کوتاه کننده لینک خارجی فراوانی وجود دارند که برای اینکار مناسبند . در بین سرویس های کوتاه کننده لینک خارجی ( که البته تحریم هم نیستند ) این سایت حرف اول را میزند .

برام سوال شد آیا ما که ایرانیم میتونیم از حساب خارجی استفاده کنیم و هزینه به دلار دریافت کنیم؟ در این زمان لازم است به جای استفاده از لینکهای طولانی و هدر دادن کارکترها از یک لینک کوتاه شده استفاده نماییم. در این سایت ، به ازای هر country مشخص شده تا 1 کا ، مقداری به شما پرداخت خواهد کرد . کدام سایت ها مورد اعتماد هستند و پول حاصل از این شیوه را چگونه پرداخت می کنند؟ چه سابقه ای در کار و پرداخت پول دارد؟ نوع دیگر هم تبلیغات بنری هست یعنی در این نوع، بازدیدکننده صفحه ارجاع شده را در یک فریم مشاهده می کند و در بالای این فریم، تبلیغات سایت کوتاه کننده لینک قرار دارد. این نوع کوتاه کننده لینک باعث دلسرد شدن کاربران شده و درصورتی که قصد کسب درآمد ازین نوع سرویس ها را ندارید استفاده از این نوع به هیچ عنوان توصیه نمیشود. این لینک را به طرق مختلف اعم از سایت و وبلاگ خودتان، یا انجمن و فروم ها، شبکه های اجتماعی مثل یوتیوب، فیسبوک و یا سایر جاها مثل ایمیل و پیام رسان ها که پتانسیل لازم را دارند به اشتراک می گذارید به ازای هر کلیکی که روی لینک های کوتاه شده شما می شود و با احتساب مجموع آن مبلغی به حسابتان اضافه می شود.

ارائه لینک به وبسایت های دیگر می تواند منبعی مفید برای اشتراک گذاری محتوا با دوستان، همکاران و یا مخاطب بازاریابی باشد. لینک های با کیفیت و رایگان همراه با مدیریت لینک ارائه می کند. 5. URL های کدگذاری شده در بارکد های دو بعدی مانند کد QR نیز استفاده میشوند. اینکه از آنها استفاده بکنیم یا خیر؟ در واقع شما این مبلغ را به عنوان پاداش از سایت دریافت میکنید و هرچه زیرمجموعه های شما فعالتر باشند و بیشتر کسب درامد کنند، مبلغ بیشتری به شما تعلق میگیرد. همچنین از لینک های کوتاه شده در بیو اینستاگرام هم خیلی استفاده می شود. با این وجود پیشنهاد میکنم قبل از شروع به استفاده از این سایتها بیشتر در مورد آنها تحقیق کنید. بسته به حجم کاری و کسب و کارتان سرویس مناسب خود را انتخاب کنید و از مزایای آن استفاده کنید. را شامل میشود. همچنین با استفاده از این سرویس، میتوانید لینکهای خود را براحتی ویرایش کنید. میتوانید در این سایت ثبتنام کنید و لینکهای خود را به صورت پیشرفتهتر مدیریت کنید. با اضافه کردن لینک Info به انتهای لینک کوتاه شده خود میتوانید آمار لحظه به لحظه و دقیق تعداد کلیکهای خود را ببینید.این کوتاه کننده لینک کسب درامد نیز به همراه دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد کوتاه کننده لینک رایگان :

https://epsi.link


دسته ها :
دوشنبه بیست و چهارم 8 1400

میتوان گفت هدف حسابرسی مالیاتی، تشخیص درآمد مشمول مالیات و تعیین میزان مالیات مربوط به آن است که از مبادرت به آن علاوه بر رسیدگی به دفاتر قانونی و اسناد و مدارک حسابداری باید تحقق رعایت قوانین موضوعه، مقررات، بخشنامهها، آئیننامهها، موازین و اصول و استانداردهای حسابداری و حسابرسی مورد توجه قرار داده شوند (معاونت برنامهریزی و فناوری اطلاعات،1388). همچنین، ممکن است فروشنده نتواند تضمین مناسبی در مورد اصل بودن سنگ به شما ارائه کند. تنوع زیاد زنجیرهای طلا همراه با طرح های مختلف پلاک گردنی، یا گردنبندهای ماه تولد و زنجیر های آویز ساده و شیک در سایت های اینترنتی، به شما کمک می کند تا بهترین خرید طلا و جواهرات به صورت آنلاین را تجربه کنید. سرویس طلا برای بیشتر برای ست کردن با استایل های رسمی مورد استفاده قرار می گیرد و اکثرا در مهمانی ها و دور همی ها از سرویس های طلا استفاده می شود.

همه این ۱۱ مورد به جز قیمت روز طلا، مهم هستند و اگر یک فیلد پر نشود، از نظر ما، این فاکتور غیر استاندارد است. ماه هایی مثل محرم و صفر که مراسم های ازدواج برگزار نمی شوند، تقاضا برای خرید طلا کم است و همین امر بر قیمت طلا تاثیر خواهد گذاشت، لذا اگر امکانش را دارید، خرید خود را به این دوران موکول کنید. از آنجایی که طلا و جواهرات از قیمت بسیار بالایی برخوردار میباشند در صورتی که کالای خریداری شده دارای مشکل یا ایراداتی باشد، وجود چنین شرایطی میتواند کمک حال خریداران باشد. عین، مالى است که داراى سه بُعد باشد; بنابراین در مقابل منفعت، دین، و امر کلى قرار مىگیرد و از آن جهت که مالیت، امرى است کلى که در ضمن افراد مختلف تعین مىیابد 2000 ریال در ضمن یک اسکناس 2000 ریالى یا دو اسکناس 1000 ریالى و یا چهار سکه 500 ریالى و یا یک کیلو میوه متعین مىشود - پس شرط اولى موقوف را - که عین بودن است - ندارد; پس وقف آن نمىتواند صحیح باشد. و همه قضایا را صورت مجلس کنند و یک پرونده حسابی بسازند! سکونى از امام صادق(ع) نقل مى کند که آن حضرت فرمود: (انّ امیرالمؤمنین(ع) رفع الیه رجل استأجر رجلا لیصلح بابه فضرب المسمار فانصدع الباب, فضمّنه امیرالمؤمنین(ع)03.) مردى را به خدمت على(ع) آوردند که اجیر شده بود براى اصلاح در خانه اى. 

با دقت در این قاعده, مى توان به مواردى که اتلاف موجب ضمان است, دست یافت. به هر حال, با تفحص و تتبع در کلمات و اقوال فقها, از جمله شیخ انصارى, بدین نتیجه مى رسیم که موجبات ضمان در قالب عناوین زیر در خور بحث و بررسى اند: 1 . در هر حال, هر عملى که از کسى صادر شود و در نتیجه, به اموال و یا منافع دیگرى صدمه وارد سازد و یا آن را نابود سازد, موجب ضمان است. یک طلافروش در پاسخ به این سؤال که خریداران در این مورد خاص بیان شده، چگونه باید تشخیص دهند که طلا نو است یا کهنه؟ خطا و تقصیر, عمد و غیر عمد, تمییز و بلوغ و عدم آن, در ضمان اتلاف, نقشى ندارد و این, مورد اتفاق فقهاى شیعه و سنى است21. و چه بسا, در برخى از نصوص هم, همین مضمون به دست مى آید. علاوه بر آیه شریفه: (من اعتدى علیکم فاعتدوا علیه بمثل مااعتدى علیکم24.) که مرحوم شیخ طوسى 25, شیخ انصاری26 و دیگران بر آن استدلال کرده اند27, روایات و نصوص فراوانى در ابواب: اجاره, مضاربه, عاریه, رهن و ودیعه موجود است که فقها, این قاعده را از آن موارد اصطیاد کرده اند. صاحب جواهر در جواب این شبهه که این قاعده, به این شکل, در نصوص موجود نیست, مى نویسد: (الا ان الإنصاف عدم خلّو ذلک عن النظر, ضرورة المفروغیة من قاعدة (من اتلف) التى لهجت بها السنة الفقهاء فی کل مقام و ربما کان فی بعض النصوص اشعار بها.23) انصاف این است که این شبهه و اشکال وارد نیست, چه این که فقهاء به این قاعده در جاى جاى فقه, استدلال کرده اند.

اطلاعات بیشتر را از اینجا بخوانید.

دسته ها :
شنبه بیست و دوم 8 1400
X