دسته
لینک های مهم
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 11670
تعداد نوشته ها : 53
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem267


آیا می توان هر روکش صندلی ماشین را تمیز کرد؟ همچنین به راحتی می توان آن را شستشو داد. یعنی هنگام کثیف شدن می توان آن ها را شستشو داد. از معایب روکش های پارچه می توان به سخت بودن تمیز کردن و شستشوی ان اشاره کرد که در هنگام کثیف شده دشوار می باشد و نمی توانید به سادگی روکش های چرم روکش را تمیز کنید . هر یک از این جنس ها معایب و مزایای خاص خود را دارند که در قسمت های قبلی به صورت کامل به توضیح تک تک آن ها پرداخته شد. طراحان این نوع از پوشش صندلی، راه حل خوبی برای رفع معایب هر یک از دو دسته قبلی پیدا کردهاند. برای رفع مشکلات روکشهای پارچهای و روکشهای چرمی طراحان جدید از ترکیب این دو نوع استفاده کردهاند، که امروزه طرفداران بسیاری دارد. همچنین به طور کلی روکشهای پارچهای ثبات رنگ بیشتری دارند و تغییر رنگ در آنها بسیار کمتر از سایر اجناس است. لازم است بدانید که اگر دوست دارید تا اتومبیل اسپرتی را داشته باشید می توانید به راحتی روکش صندلی خودرو چرمی را برای این منظور انتخاب نمایید، ولی در صورتی که دوست دارید تا هزینه های کمتری را برای خرید بهترین روکش صندلی اتومبیل خرج نمایید می توانید روکش صندلی پارچه ای را برای این منظور انتخاب کنید.

خب اکنون که تصمیم گرفتید روکش صندلی خودرو را عوض کنید، در بین فروشگاه های مختلف و روکش های متنوع آنها سردرگم خواهید شد و مسلما وقت زیادی را برای انتخاب روکش مناسب و بهترین فروشگاه فروش روکش صندلی از دست خواهید داد. در این فروشگاه می توانید متنوع ترین مدل های روکش صندلی خودرو را خریداری کنید. تنها عیب بزرگ روکش های تولید شده از این جنس سرد و گرم شدن بیش از حد آنان در فصل زمستان و تابستان است که قدری می تواند برای رانندگان آزار دهنده تلقی شود. مدل مخمل چرمی: اگر عاشق خرید روکش های چرم هستید اما دوست ندارید که گرمای بیش از حد آنان در فصل تابستان و یا سردی بیشترشان در فصل زمستان سبب ایجاد ناراحتی برایتان شود و تازه به لحاظ قیمتی نیز روکش مدنظرتان برایتان مقرون به صرفه درآید، توصیه می کنیم به سراغ خرید مدل های تولید شده از مخمل و چرم (چه از نوع چرم طبیعی و چه از نوع چرم مصنوعی) بصورت ترکیبی بروید.

روکش صندلی اصولا از جنس چرم و یا پارچه ای تولید می شود و یا ترکیبی از جنس پارچه و چرم. در ابتدا باید گیره یا نخ روکش ها را باز کنید و از فنر جدا کنید. ویژگی دیگر دوام بالای روکش در برابر ساییدگی است. بیشتر افراد از تعریق بیش از اندازه در فصل گرما به هنگام رانندگی شکایت دارند و عدم تعریق یکی دیگر از مهمترین ویژگیهای یک روکش صندلی خودرو خوب است. این نوع از روکش ها موجب انتقال بیش از حد سرما به فضای داخل خودرو می شود. اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که اصولا داخل ماشینتان شلوغ و بهم ریخته است بهتر است از روکش صندلی چرمی استفاده کنید. روکشهای خودرو به سه دسته تقسیم میشوند که مشتریان طبق نیاز و بودجه بندی خود میتوانند از بین آنها خرید کنند. در زمان خرید روکش صندلی خودرو باید به برخی از نکات توجه کنید تا بتوانید بهترین گزینه را از بین روکش های موجود انتخاب کنید.

ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۴۰ نمونه روکش صندلی خودرو ارزان، زیبا و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. مدل پارچه ای: روکش صندلی خودرو مدل پارچه ای از قدیمی ترین محصولات موجود در بازار است. از اولین مزایایی که روکش های چرمی دارند ، راحتی و اسان بودن پاک کردن و تمیز کردن و نگهداری ان ها می باشد که در مقایسه با روکش های پارچه ای بسیار اسان است به طوری که تنها با یک دستمال مرطوب می توانید روکش را مانند روز اول تمیز کنید . جالب است بدانید که روکش صندلی خودرو نه تنها باعث زیبایی خودرو می شود، بلکه به ایجاد احساس راحتی نیز کمک می کند. روی بعضی از روکش های صندلی خودرو برای زیباتر شدن، گل دوزی های زیبایی انجام شده است. در هنگام خرید روکش صندلی خودرو باید به قابلیت شست شوی آسان و رفع سریع لکه ها و کثیفی ها از روی روکش صندلی توجه زیادی داشته باشید. این از لحاظ طراحی اسپرت مشخص است ، با کیسه های هوا جانبی بدون مشکل قابل استفاده است و به راحتی در ماشین لباسشویی تا 30 درجه تمیز می شود.

ادامه مطلب:

https://behnikan.ir/product-category/خودرو-و-ابزار/روکش-صندلی/ایرانخودرو/روکش-صندلی-پژو-206/


دسته ها :
سه شنبه یازدهم 8 1400
X