دسته
لینک های مهم
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 11659
تعداد نوشته ها : 53
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

نرم افزار ورد نرم افزاری است که همچنین ویرایشگر نامیده می شود ، این نرم افزاری است که به کاربر اجازه می دهد متن خود را در رایانه وارد کرده و بر این اساس قالب بندی را ذخیره کند. با استفاده از این برنامه ها می توانید متون را تایپ کنید ، پاراگراف ها و کلمات لازم ، سبک و قالب بندی را ارائه دهید. برای متن خود فیلد ایجاد کنید و تصاویر و عناصر دیگر را در فایل قرار دهید تا اطلاعات موردنظر را بهتر آماده کرده و در انتها چاپ کنید.


تا کنون ، نرم افزارهای ویرایش متن زیادی از جمله: MS Word ، NotePad ، TextPad و موارد دیگر ارائه شده است.


در همین حال ، نرم افزار Word قادر بود قدرتمندتر از سایر نرم افزارها عمل کند و مخاطبان زیادی را جذب کند.

نرم افزار ورد یکی از نرم افزارهای ارائه شده توسط مایکروسافت است که در بسته نرم افزاری آفیس گنجانده شده است. با استفاده از این نرم افزار و ابزارها ، می توانید متن ، فرمت خود را ویرایش کرده و تصاویر ، نمودارها و سایر اشیاء بصری را در قسمتهای مورد نیاز خود قرار دهید.


نرم افزار Word را می توان بهترین نرم افزار ویرایش متن در سیستم عامل ویندوز دانست که علاوه بر سهولت استفاده ، عملکردهای زیادی را در اختیار کاربر قرار می دهد و کاربران می توانند به راحتی و به سرعت تمام ابزارهای موجود را بررسی کرده و متون خود را آماده کنند.


یکی از ابزارهای ارائه شده در این نرم افزار و تأیید بسیاری از نویسندگان ، ابزارهای مربوط به ایجاد لیستی از تصاویر و فهرستی از عناوین بود که نویسندگان دیگر نیازی به ایجاد فهرستی از کتابها یا مقالات آنها به صورت دستی و با چند کلیک نداشتند. در صورت تغییر بخش در صفحات ، می توانید این لیست را ایجاد کرده و آن را به روز کنید.


لینک ثبت نام آموزش ورد :

https://oxyclass.com/product/word/

دسته ها :
جمعه سیم 7 1400
X