دسته
لینک های مهم
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 11670
تعداد نوشته ها : 53
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

به نقل از میزان، این روزها منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران درگیر انتخاب شهردار هستند، تجربه تلخ مدیریت شهری پنجم در انتخاب سه شهردار درس خوبی بود تا مدیریت شهری ششم بتواند از آن به خوبی استفاده کند، با این حال در ابتدا اعضای شورای ششم تهران لیست ۴۱ نفره را برای انتخاب شهردار معرفی کردند و حالا چند نفر از این لیست انصراف دادند، انتخاب شهردار یکی از حساس‌ترین اقداماتی است که شورای شهر تهران باید بر روی آن تمرکز داشته باشد و حالا سوال اینجاست که اولویت شهردار آینده تهران باید چه چیزی باشد؟

* شهردار تهران نباید نگاه سیاسی به شهر داشته باشد

برخی از کارشناسان حوزه شهری معتقد هستند که شهردار تهران نباید نگاه سیاسی به شهر داشته باشد در همین زمینه ابوالفضل قناعتی، عضو سابق هیات رئیسه شورای شهر تهران در گفتگو با میزان با اشاره به اولویت‌های شهردار آینده تهران در زمینه خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان تهرانی اظهار کرد: مهمترین موضوعی که باید شهردار تهران در دستور کار خود قرار دهد این است که باید فارغ از هرگونه نگاه جناحی و حزبی باید به فکر خدمات رسانی هرچه بهتر به شهروندان باشد.

وی افزود: شهر تهران ظرفیتی دارد که اگر شخص شهردار تهران بخواهد نگاه سیاسی به جایگاه شهرداری داشته باشد در واقع ظلم بزرگی به شهروندان کرده است.

عضو سابق هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: در تهران بسیاری از کارها مغفول مانده است و باید شورای شهر تهران نیز در زمینه تکمیل پروژه‌ها با وی همکاری کند.

قناعتی ادامه داد: در شهر تهران مشکل پروژه‌های نیمه تمام دوره قبل تکمیل شود، همچنین بدهی شهرداری تهران باید به بانک‌ها به مرور زمان پرداخت شود؛ از سوی دیگر باید ترافیک شهر تهران یکی از مشکلات اساسی است که به آلودگی هوای تهران نیز مرتبط می‌شود.

وی ادامه داد: یکی از مهم‌ترین مشکلات شهر تهران معضل آلودگی هوا است که باید مورد توجه قرار بگیرد، این مشکل به سلامت شهروندان و به محیط زیست شهر تهران آسیب جدی وارد کند و تا الان نیز آسیب‌های جدی را وارد کرده است، علت اصلی آلودگی هوای شهر عدم وجود زیرساخت‌های مناسب حمل و نقل ریلی است، به طوری که میزان متروی احداث شده با جمعیت تهران متناسب نیست؛ بنابراین مهم‌ترین برنامه باید توسعه حمل و نقل ریلی باشد. همه ما می‌دانیم در طول چهار سال اخیر آن طور که باید و شاید شهر تهران از نظر توسعه حمل و نقل ریلی پیشرفت نکرده است و مدیریت شهری پنجم تهران در توسعه حمل و نقل ریلی شهر تهران ناکام مانده است در حالی که بخش قابل توجهی از خطوط ۶ و ۷ با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی تحویل این دوره مدیریت شهری شد، اما بهره‌برداری از ایستگاه‌های این خطوط به کندی انجام شده است.

وی گفت: حال ناوگان حمل ونقل عمومی شهر تهران خوب نیست به گونه‌ای که ممکن است در آینده‌ای نه چندان دور با مشکل اساسی ناوگان حمل و نقل عمومی کاملا فرسوده رو به رو شوید، که روز به روز ضعیف‌تر می‌شود و چشم انداز دقیقی نیز نمی‌توان با توجه به شرایط مالی و تحریم‌های ظالمانه‌ای برای آن متصور شد مشکل حمل و نقل عمومی هر آن ممکن است گریبان شهر تهران را بگیرد، تهران بالغ بر ۵۷۰۰ دستگاه اتوبوس و ۱۵۰۷ واگن مترو و قریب به ۸۰ هزار دستگاه تاکسی دارد که باید نگاهی هم به وضعیت فرسودگی ناوگان داشت.

* توجه ویژه به حمل و نقل شهردار تهران

قناعتی گفت: در حوزه مترو ۴۰۰ دستگاه واگن قطار ما نیازمند اورهال بوده، در حوزه اتوبوسرانی نزدیک به ۶۰ درصد ناوگان فرسوده است و تنها ۴۰ درصد ناوگان را می‌توان تا پنج سال آینده استفاده کرد، همچنین قریب به ۴۰ هزار دستگاه تاکسی شهر تهران نیز نیارمند نوسازی است وضعیت ناوگان حمل ونقل عمومی پایتخت به لحاظ فرسودگی اصلا مطلوب نیست که باید در شهردار آینده تهران ضمن تعامل با دولت آینده نسبت به این موضوع هرچه سریعتر ورود کند.

عضو سابق هیات رئیسه شورای شهر تهران تاکید کرد: مشکلات اجتماعی و مدیریت آسیب‌های اجتماعی، هدفمند کردن پسماند، توجه به محیط زیست، نوسازی بافت فرسوده نیز از جمله اقداماتی است که باید از سوی شهردار تهران انجام شود. توسعه اجتماعی باید به عنوان یک اصل جدی در دستور کار شهردار آینده تهران قرار بگیرد این موضوع به عنوان یک اصل راهبردی در زمینه‌های اجتماعی به دنبال تحقق زندگی با سبک ایرانی _اسلامی باشد به عبارتی توجه به اصل تهران شهری که در زمینه فرهنگ ایرانی_ اسلامی و رویکرد اجتماعی محور برای شهروندان باشد می‌تواند کمک شایانی در اداره شهر کند و این موضوع گام بلندی برای توسعه شهر تهران است که باید شهردار آینده تهران به آن توجه داشته باشد.

دسته ها :
يکشنبه بیست و هفتم 4 1400

باید بدانید به محض ثبت یک برند یا طرح صنعتی آن قابل حمایت خواهد بود. جلیلی در مورد ورود شیرآلات چینی به کشور تصریح میکند: در مقطعی ورود شیرآلات چینی به بازار ایران بسیار زیاد بود و با توجه به سرب بالایی که در تولید و ریختهگری بدنه این شیرآلات استفاده میشد، اقدام به رایزنی با مسوولان کردیم و خوشبختانه مقرر شد تمامی شیرآلات قبل از ترخیص از گمرک مورد آزمایش قرار بگیرند که این آزمایشها به شرکت ما سپرده شد اما هماکنون با توجه به ارتقای کیفیت و کمیت تولید شیرآلات، واردات شیرآلات به کشور ممنوع شده است. برای مثال اگر شما شیرآلات مورد نیاز خود را هم اکنون خریداری کنید، دیگر استرس افزایش قیمت در آینده را ندارید. در صورت مشاهدهی کلمات رکیک و نامناسب، پیغام کاربر حذف شده و در صورت تکرار، اکانت کاربری وی مسدود میشود.8. اگر سازندگان بخواهند محصولات را به صورت خرده فروشی خرید نمایند، می بایست هزینه های بیشتری را اعمال نمایند. در صورت استفاده از سرب اگر آبکاری شیر به خوبی انجام نگیرد با گذشت زمان در مقابل آب حل خواهد شد و برای افراد آلودگی های خطرناکی را ایجاد خواهد کرد. یکی از مزیت های استفاده از شیرآلات شودر ، صرفه جویی در مصرف آب با کارتریج های دو مرحله ای می باشد.

یکی از مزایای اصلی آن در بازار کنونی، اطمینان خاطری است که به خریدار تزریق میشود. گارانتی حقیقی ۷ ساله شیرآلات سهند از مزایای این شرکت محسوب می شود. شما می توانید با چرخش این اهرم به چپ و راست دمای آن را تنظیم کنیم. لازم به ذکر است که برخی از سازندگان بی نام و نشان، که محصولات بی کیفیت با قیمت های بسیار پایین ارائه می کنند در ساخت لایه داخلی از سرب استفاده می کنند که صدمات جبران ناپذیری را به سلامتی انسان وارد می کنند. شیرآلات از دو لایه تشکیل شده است که لایه داخلی معمولا از بهترین نوع آلیاژ برنج در داخل کشور استفاده می شود. شرکت کی دبلیو سی در ابتدا ،کارخانه کوچکی در شهری از سوئیس است که در ابتدا جعبه های موسیقی را تولید و در بازار موسیقی کشور سوئیس عرضه می کردند. بسته بندی مناسب و همراه با فوم و ضربه گیر نیز نشان دهندهی توجه بالای شیرالات kwc می باشد که این مهم باعث شده تا خط و خش های احتمالی در هنگام حمل و نقل محصول به صفر برسد. این مجموعه یکی از معدود کارخانجات کشور می باشد که توان انجام کلیه فرایند تولید اعم از ریخته گری ـ ماشین کاری ـ پرداختکاری ـ آبکاری و بسته بندی با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک روز دنیا را به طور مستقل داراست.

جلیلی با اشاره به اینکه برخلاف اغلب شرکتهای داخلی، شرکت ما قالبهای «مس بریلیوم» را تولید میکند، میگوید: در گذشته این قالبها را از کشورهای اروپایی خریداری میکردیم، اما با تحقیق و توسعه موفق به ساخت این قالبها شدیم. برای اینکه به شما کمک کرده باشیم نمونه باز شده یک شیربرقی ظرفشویی بوش را در ادامه قرار میدهیم که میتوانید با شیربرقی خود مطابقت دهید. در حال حاضر تنوع شیرآلات در بازار آنقدر بالاست که به سادگی میتوانید طرح موردنظرتان را پیدا کنید. این افزایش کیفیت هم مربوط به تنوع طرح هاست و هم مربوط به مواد اولیه استفاده شده در شیرآلات ساختمانی. معمولا برای هر واحد مسکونی که در بخش میانی شهر واقع شده باشد، یک دست کامل شیرآلات به همراه یک عدد شیر توالت لازم است. شما سند برند و طرح صنعتی را که مورد کپی برداری واقع شده را در دست دارید. این مجموعه با مساحتی بالغ بر ۳۰ هکتار و بنایی حدود ۱۰۰ هزار متر مربع که شامل سوله های کارگاهی و ساختمان اداری می شــود، بزرگتــرین مجموعه تولید شیرآلات در ایران و در روستای بلداشی شهرستان گرمی واقع در استان اردبیل است که ظرفیت بکار گیری بیش از ۳۰۰۰ نیروی کار داراست.

از تفاوت های مهم پنل دوش ها با دوش های حمام وجود خروجی های متعدد آب است که همگی بر روی یک پنل از جنس فلز، چوب و یا انواع پلاستیکها قرار گرفته اند. به طور کلی وجود هر نوع خرابی، چکه، نشتی، فرسودگی که نیاز به تعویض یا تعمیر شیرآلات ساختمانی را در پی داشته باشد باید توسط متخصصین تاسیسات و نصب شیرآلات بررسی شود. این شیر ها به جای دو شیلنگ سه شیلنگ در زیر خودشان دارند و بواسطه یک ترمینال و یا چند راهی که به آب متصل می شود به شیر وصل می شوند . در مواقعی که افراد قصد خرید شیرآلات می کنند خیلی از فروشندگان شیرآلات خارجی را پیشنهاد می کنند که تقریبا دارای قیمت بالایی هستنند و اصلا مقرون به صرفه نمی باشد . ما در این مقاله از وبسایت بهفر قصد داریم شما را با این نوع شیرآلات بهداشتی آشنا کنیم. ظاهر محصول به خوبی نمایانگر تازگی گلی است که در صبح باز شده است.

دسته ها :
پنج شنبه بیست و چهارم 4 1400

دکتر محمدرضا آهنچیان مدیرکل برنامه‌ریزی آموزش عالی با ارسال نامه‌ای به معاونان آموزشی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی که نسخه ای از آن در اختیار ایسنا قرار گرفته است، در خصوص مصوبه تغییرات احتمالی آزمون کارشناسی ارشد در رشته‌های مرتبط، اعلام کرد: تصمیم‌گیری درباره تغییر در رشته‌های مرتبط برای داوطلبان ورود به دوره کارشناسی ارشد، به انجام مطالعات و بررسی‌های بیشتر موکول شده است.

در بخشی از نامه دکتر محمدرضا آهنچیان آمده است؛ بر اساس مصوبه هفدهمین جلسه «شورای سنجش و پذیرش دانشجو»، آزمون کارشناسی ارشد به روال سال‌های گذشته انجام می‌شود و تصمیم‌گیری درباره تغییر در رشته‌های مرتبط برای داوطلبان ورود به دوره کارشناسی ارشد، به انجام مطالعات و بررسی‌های بیشتر، موکول شده است.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش عالی توضیح داده است که این دفتر مرجع تصمیم‌گیری درباره آزمون‌های ورودی دانشگاه‌ها نیست و تصمیمات مقتضی در خصوص اجرای مصوبه «شورای سنجش و پذیرش دانشجو در تحصیلات تکمیلی» پس از انجام بررسی‌های کارشناسی در سطح کارگروه‌های تخصصی و طرح و تصویب در شورای گسترش و برنامه‌ریزی آموزش عالی اتخاذ خواهد شد.

همچنین در این نامه از مدبران دفتر برنامه ریزی دانشگاهها درخواست شده است که نقطه نظرات دانشگاه‌ها برای ارتقای کیفیت آموزش و توانمندی داوطلبان پذیرفته شده در دوره‌های تحصیلات تکمیلی به این دفتر اعلام شود.

دسته ها :
دوشنبه بیست و یکم 4 1400

برای بعضی از افراد کسب مجوز کاری دشوار است چون برای هر کسب و کاری، پیش نیازها و مدارک خاصی باید ارائه شود. این طرح کاربرد زیادی برای دریافت وام بانکی و شروع کسب و کاری هدفمند دارد. یکی از مزایای این روش داشتن یک مشاور در دسترس است که در هر مرحله از کار میتواند با راهکارهایی مشکلات شمارا حل کند. کشور ما یکی از بهترین کشورهای تامین کننده برق و برق ارزان است زیرا برقی که ما مصرف می کنیم با ریال محاسبه می شود و بسیار ارزان قیمت و ناچیز است اما در کشورهای دیگر چنین نیست. و اما یکی از معایب داشتن مشاور این است که هزینه زیادی را میطلبد. علاوه بر این موارد دیگری چون تحلیل رقیبان هم صنف و میزان واردات و صادرات محصول مورد نظر از مهمترین موارد مورد بررسی در این حوزه است. در بررسیهای میدانی بازار به بررسی کالای تولیدی شرکت­های مشابه و بررسی واردات و صادرات می­پردازیم که خود زیر مجموعه عرضه و تقاضای محصول در طرح توجیهی است. البته با دانستن مقدار عرضه و تقاضا درحال به مقدار عرضه و تقاضای کالای مورد نظر طرح توجیهی درآینده نزدیک می­توان رسید، که این فرایند نشان دهنده توجیه پذیر بودن برای شروع بخش فنی است. 

حال که اهمیت نگارش طرح توجیهی تعیین شده است در این نوشته قصد داریم مفهوم کلی طرح توجیهی را توضیح دهیم. برای سفارش طرح توجیهی روی این متن کلیک کنید. و اگر سایتی یا فروشگاهی این طرحهای توجیه اقتصادی تیپ ، را با وعده اینکه کاربران میتوانند از آنها جهت اخذ وام بانکی و یا اخذ مجوز استفاده کنند ، به فروش برساند ، آگاهانه یا ناآگاهانه ، اطلاعات غلط به مشتری داده است . در طرح توجیهی می توانید تمامی براوردهای مالی، هزینه های انجام کار، سود دهی و براورد تمامی هزینه ها و درآمدها را در اختیار داشته باشید. طرح توجیهی که با نام لاتین feasibility study reportنیز نشاخته می شود ، یک طرح جامع به منظور راه اندازی یک بیزینس از صفر تا صد می باشد که تمامی جزئیات شامل ، هزینه ها ، سود ، زمان ، تجهیزات لازم ، شرایط و مراحل اجرا در آن اورده شه است. در یک بخش باید تمامی تحلیلهای مربوط به بازار و بازاریابی و فروش محصولات که چه موقع و در چه فصلی از سال باید محصولاتمان را به فروش بگذاریم یا بازاریابی ما باید چگونه باشد و بازار خریدوفروش ما چه ویژگیهایی دارد و… ۱-خودتان: همانطور که در موارد بالا اشاره شد شما بایستی تمامی اطلاعات بازار هدف، تحقیقات در مورد چگونگی انجام آن، توجیهپذیری اقتصادی و محاسبات کلی کسبوکارتان را طبق موارد ذکرشده به تحقیقت بپردازید تا بتوانید یک طرح توجیهی کامل برای خود ایجاد کنید.

بدین شکل که عموما در هر طرح توجیه فنی و اقتصادی ، لیست تجهیزات و ماشین آلات خط تولید و همینطور قیمت خرید ، به عنوان بخشی از هزینه ی ثابت ذکر شده است ، که این اطلاعات برای کسانی که قصد ورود به این مشاغل را دارند بسیار جذاب میباشد . در میان کسب و کار ها بسیار مشاهده شده که از شیوه تبلیغاتی رایجی مانند بیلبورد ها استفاده شده اما به علت نا مناسب بودن این ابزار برای تبلیغات با شکست مواجه شده باشد؛ در حالی که از یک راه تبلیغی بسیار ارزان قیمت تر می توانستند به سود برسند. برای ایجاد یک طرح توجیهی توسط خودتان یا توسط مشاور باید موارد زیر را در طرح خود داشته باشید اما در صورت خریداری طرح توجیهی از مراکز فروش حتماً باید این موارد در طرح توجیهی بیانشده باشند؛ زیرا داشتن این موارد برای دریافت وام از بانک نیز لازم است. افرادی فکر میکنند تا ایدهای جدید به فکرشان میرسد اگر اولین نفری باشند که آن را انجام بدهد آنها را به ثروت زیادی میرساند که این طرز فکر ممکن است در برخی مواقع درست باشد، اما گاهی فرد آنقدر شجاعت بیشازحد دارد که ممکن است آن شجاعت به حماقت تبدیل شود و فرد را دچار ضررهای مالی کند.

هرچند جای امیدواری دارد که کسبوکارهای کشاورزی و صنعتی از طرحهای توجیهی جهت پیشبرد اهدافشان استفاده میکنند اما امیدواریم که مردم کشورمان آنقدر هوش مالیشان قوی شود تا بدانند که طرح توجیهی چیست و چه منفعتهایی برای کسبوکارشان دارد؛ زیرا استفاده نکردن از طرح توجهی یعنی نداشتن مسیر مشخص برای پیشبرد اهداف کسبوکار. ۲- فکر میکنند طرحی که در سال ۹۶ نوشتهشده است آنقدرها برآورد هزینهها تغییر نکرده است که بخواهیم از طرحی جدید استفاده کنیم. محل اجرای طرح در زمینی به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع از اراضی شادمهر شهرستان مه ولات بخش ۱ پلاک فرعی از ۴۵ اصلی . داشتم توی سایتای اولی در مورد طرح های توجیهی تحقیق میکردم اما هیچکدوم کامل و کارآمد نبودن تا سایت شما رو دیدم توی صفحه پنجم. سلام خانوم محمدی، خوشحالیم که این مقاله مورد استفاده شما قرار گرفت. این بخش به این سؤالات پاسخ می دهد: شما در واقع چه چیزی را فروش می دهید و چگونه یک مشکل یا «نیاز» را برای بازار خود حل می کنید؟ 1. چه ویژگی ها یا مزایایی را پیشنهاد می کنید که رقبای شما نمی کنند؟ طرح توجیهی عبارتند از سه بخش و در سه قسمت باید از متخصصین آن استفاده گردد تا بتوان ریسکها و جوانب پیش روی طرح، قبل و بعد از تولید را نشان داده و راهی با کاهش ریسک را پیشنهاد داد.

دریافت مشاوره کسب و کار:

https://planetofbusiness.com/امکان-سنجی-طرح-توجیهی/

دسته ها :
دوشنبه بیست و یکم 4 1400

سند زیر را ایجاد کنید و متن زیر را با مشخصات داده شده در آن تایپ کنید. همراه با پاسخ سوالات. دانلود فایل این فایل شامل نمونه سوالات عملی آزمون ICDL درجه یک می باشد. سوالات مسابقات علمی و عملی( فنی و حرفه ای ) - طراحی دوخت https://www.fan-app.ir سوالات مسابقات علمی عملی طراحی و دوخت(تئوری). سوالات مسابقات هماهنگ علمی عملی (کشوری طراحی و دوخت). نمونه سوالات مسابقات علمی عملی · حل چند نمونه سوال احتمالی آزمون عملی رایانه کار WORD به شیوه ساده و روان با مربیگری دانیال پاتو. نمونه سوالات آزمون رایانه کار درجه 1 و2 سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور (کتبی و عملی ) برای دریافت گواهینامه مهارت حرفه های رایانه کار ICDL … دانلود رایگان این فایل شامل نمونه سوالات عملی آزمون ICDL درجه یک می باشد. تمام نمونه سوالات فصل به فصل word را بصورت یک فایل PDF در بر می گیرد. سوال از نمونه سوالات ICDL درجه یک سال 94 آزمون های ادواری و هماهنگ فنی و حرفه ای. تحلیل عاملی اکتشافی روی گویه های ابتدائی منجر به استخراج 30 گویه شد که این گویه ها بر روی پنج عامل قرار گرفتند.

کتاب آموزش خیاطی نازک دوزی زنانه مورد استفاده بانوان در منزل میباشد این کتاب که در مقظع متوسطه ایران تدریس میشود جلد اول آن با عنوان دوخت میباشد که بزودی جلد های بعدی این کتاب نیز از پایگاه دانلود کتاب تک بوک منتشر خواهد شد. بعد از اینکه مطمئن شدین که در آزمون نتیجه قابل قبولی گرفتین، برای دانلود مدرک تون باید وارد سایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای بشین، مبلغی رو به عنوان هزینه مدرک توی سایت پرداخت کنین و بعد از گرفتن کد شناسه داوطلب، استعلام گواهینامه فنی و حرفه ای خودتون رو بگیرین. اما بعد از این که هزینه ای که سازمان آموزش فنی و حرفه ای میخواد رو پرداخت کنین، برای شما یه کد ارسال میشه. بعد از ثبت نام در رشته ای که می خواین و حضور در کلاس های اون مهارت خودتون رو افزایش میدین. نمونه سوالات آزمون فنی حرفه ای رشته نازک دوزینمونه سوالات آزمون ادواری فنی حرفه ای رشته نازک دوز زنانه.

دانلودرایگان نمونه سوالات نازک دوزی - ۵ دی ١٣٩۶ - ١١:١۴:۵٩. بسته کامل نمونه سوالات رشته نازک دوز زنانه آزمون ادواری فنی حرفه ای. کارت های فنی و حرفه ای قابلیت های بالایی دارن که توی رشته هایی که تحصیلات دانشگاهی در اونا بی معنی هستن، به کمک شما میان. نکته ای که لازم است در مورد این مدرک بدانید، آن است که این مدرک مانند مدرک فنی و حرفه ای رسمی از ارزش بین المللی برخوردار نبوده و قابلیت ترجمه برای مهاجرت کاری را ندارد. اغلب دانشجویان ممکن است فقط یک دوره آمار مقدماتی را بگذرانند، در این دوره مدرسین آمار می توانند دانشجویان را برای بکار بردن آمار در زندگی و حرفه آنها مشتاق کرده یا انگیزه لازم برای رسیدن به این هدف را از بین ببرند. ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - هفت مهارت icdl شامل دو بخش icdl درجه یک (سطح دو) و icdl درجه دو (سطح یک) میباشد. آکادمی هنر پارس برای تمامی هنرجویان یک کارت گارانتی 5 ساله صادر میکند که هنرجویان عزیز میتوانند به مدت 5 سال از امکانات و تجهیزات موسسه، ورکشاپ های موسسه، کلاس های رفع اشکال و… برای آنکه با ابعاد این موضوع آشنا شویم باید تذکر نماییم که بعنوان مثال در شهر ۳ میلیون نفره تورنتو واقع در کانادا بیش از ۹۰۰۰ رستوران و ۱۲۰ هتل وجود دارد که متقاضی شمار زیادی آشپز هستند.

دانلود نمونه سوالات درجه 1و2 همراه با جواب. نمونه سوالات درجه 2 و 1 این وبلاگ با هدف ارائه آخرین اخبار کلاس ها به کارآموزان گرامی می باشد. مدیران و رهبران مدارس، نقش های مختلفی بر عهده دارند؛ از جمله: تدوین رسالت مدرسه، تدوین برنامه راهبردی مدرسه، تدوین یا توسعه برنامه درسی، برنامه توسعه حرفه ای معلمان، ارزیابی برنامه ها و عملکردها، سنجش دانش آموزان، تامین و تنظیم بودجه، امنیت مدرسه، مدیریت تاسیسات، ارتباط با والدین و روابط با اجتماع؛ بر اساس این نقش ها، عنوان آنها از مدیر مدرسه تا رهبر مدرسه متغیر است.

صلاحیتهایی مانند دانش پداگوژی، دانش تخصصی، مهارتهای تدریس، کارتیمی، فناورانه و ارزشیابی، توانایی رهبری، یادگیری مادامالعمر و ویژگیهای اخلاقی مورد تاکید صاحبنظران داخلی و خارجی بوده است که توجه به آنها به عنوان فصل مشترک صلاحیتهای حرفهای معلمان تراز جهانی توصیه میشود چرا که این ویژگیها به احتمال بیشتری در فضای بینالمللی و در کلاس جهانی از مقبولیت برخوردارند.

دسته ها :
دوشنبه بیست و یکم 4 1400
X