دسته
لینک های مهم
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 11655
تعداد نوشته ها : 53
تعداد نظرات : 0
Rss
طراح قالب
GraphistThem267

اورینگ لاستیکی چیست؟

اورینگ لاستیکی، واشری مکانیکی است با سطح مقطع گرد. این واشر با نام های پکینگ و اتصال هلالی هم شناخته شده است. سطح مقطع گرد اورینگ لاستیکی ، باعث ایجاد مقاومتدر برابر فشار و تغییرات دما می شود. اورینگ ها در داخل شیاری قرار می گیرند و موقع مونتاژ، بین چند لایه فشرده می شوند و برای درزگیری کردن و آببندی کردن در نقطه اتصال به کار برده می شوند. به خاطر خصوصیات خوبی که اورینگ لاستیکی دارد، در صنعت خودروسازی و طراحی خودرو ها به کار برده می شود. اورینگ میتواند فشاری در حد هزار اسب بخار را تحمل کند. اورینگ انواعمختلفی دارد. هر کدام از انواع اورینگ ها، خصوصیات و ویژگی های خاص خود رادارند. همچنین در صنایع مختلفی کاربرد دارند. قیمت اورینگ در بسیاری از مدل های تولید شده آن مناسب است.

بیشتر بخوانید: پکینگ لاستیکی

سادگی و راحتی نصب اورینگ لاستیکی ، جزو امتیازهای مثبت استفاده از آن می باشد. انواع اورینگ عبارتند از: اورینگ سیلیکونی، اورینگ NBR، اورینگ SBR، اورینگ HNBR، اورینگ متری، اورینگ وایتون، اورینگ EPDM.

 


اورینگ لاستیکی سیلیکونی

بررسی اورینگ لاستیکی سیلیکونی

اورینگ لاستیکی سیلیکونی می تواند حالت خود را در دماهای مختلف مثل: دمای 60 تا 200 درجه بدون تغییر حفظ نماید. این اورینگ از چسبندگی بسیار خوبی برخوردار است. اورینگ سیلیکونی عمومی، فاقد هر رنگ و نورپردازی می باشد. از اورینگ سیلیکونی برای مواد تمیز کاری و مواد غذایی استفاده می شود. اورینگ سیلیکونی نوین دارای رنگ های مختلف، مثل: قرمز، بنفش، سبز و آبی می باشد. این نوع اورینگ در برابر دمای تابنده از جلو هیچ گونه مقاومتیندارد. توانایی تحمل دمای شرجی هم ندارد.

ساخت اورینگ لاستیکی سیلیکونی ، برای استفاده در اکثر صنایع و تولیدات اهمیت بالایی دارد. اورینگ سیلیکونی از پرکاربردترین اورینگ ها می باشد. ازاین نوع اورینگ در آب بندها و فیکس کننده ها در صنایع مختلف استفاده می شود. بهترین و اساسی ترین خصوصیت این نوع اورینگ، داشتن مقاومت بالای حرارتی و الکتریکی است. اورینگ سیلیکونی دارای رنگ پذیری بالایی می باشد. در مصارف بهداشتی و پزشکی هم میتوان از این اورینگ ها استفاده کرد. در این مقاله در مورد اورینگ سیلیکونی و خاصیت ها و کاربردهای آن تحقیق کرده ایم.

ویژگی های اورینگ لاستیکی سیلیکونی

اورینگ لاستیکی سیلیکونی برای انجام آب بندی، جلوگیری از نشتی، ایجاد فاصله بین دو قسمت وصل شده و امور دیگر به کار گرفته می شود. اورینگ سیلیکونی ویژگی های زیادی دارد، بعضی از آنها در زیر بیان شده اند. این ویژگی ها هر کدام کاربردی را برای اورینگ ها تعیین می کنند.

 • مقاومت زیاد در برابر حرارت شدید
 • مقاوم در مقابل رشد قارچی
 • مقاوم در مقابل اشعه ماوراء بنفش
 • داشتن ابعاد گوناگون و متنوع
 • دارای رنگ بندی و استاندارد رنگی
 • درجه سختی اورینگ لاستیکی سیلیکونی بین 30 تا 80 می باشد.
 • محدوده دما در اورینگ سیلیکونی از 60 تا 233 درجه سانتیگراد است.
 • استاندارد سختی در این اورینگ ها ۷۰ می باشد.
 • رنگ های استاندارد در اورینگ لاستیکی سیلیکونی رنگ های زرد، نارنجی و رنگ های سفارشی دیگر هستند.


اورینگ سیلیکونی

 

انواع اورینگ لاستیکی سیلیکونی

اورینگ لاستیکی سیلیکونی با دو حالت حلقه ای و متری در بازار موجود می باشد. اورینگ لاستیکی حلقه ای دارای سایز های استاندارد می باشد. در صورت نیاز به اورینگ با سایز متنوع و قطر بیشتر میتوان از اورینگ متری استفاده کرد. اورینگ متری با چسب به حالت حلقه ای در می آید.

خاصیت های اورینگ سیلیکونی

اورینگ لاستیکی سیلیکونی دارای خاصیت های خاصی مثل: حل پذیر بودن در حلال های آلی، حل ناپذیر بودن در الکل و آب، واکنش نداشتن به شیمیایی، قابلیت اشتعال پذیری پایین می باشد. این خصوصیات باعث شده در صنعت های مختلف از اورینگ سیلیکونی به عنوان انتقال دهنده گرما، روان کننده، رزین برای لایه کاری و درزگیر جهت استفاده وسایل برقی استفاده شود. به خاطر وجوداین خاصیت ها اورینگ سیلیکونی جزو پرکاربردترین اورینگ ها محسوب می شود.

کاربرد های اورینگ سیلیکونی

اورینگ لاستیکی سیلیکونی در سوخت رسانی و آب رسانی به کار گرفته می شود.همچنین در محیط های روغنی و اسیدی میتوان از این اورینگ ها استفاده کرد. بیشترین استفاده از اورینگ سیلیکونی، در فعالیت های پزشکی مخصوصاً قسمت ایمپلنت دندان و ارتودنسی است. با توجه به خصوصیات خاصی که این اورینگ ها دارند، از آنها میتوان در صنعت خودروسازی و تولید قطعات خودرو استفاده کرد.

http://kar-andish.ir/i-18402/%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D9%84%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%DA%A9%DB%8C-%D8%B3%DB%8C%D9%84%DB%8C%DA%A9%D9%88%D9%86%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%9F

دسته ها :
پنج شنبه سی یکم 6 1401

هیئت مرتبط با موضوع کووید 19 می‌گوید قرنطینه کووید 19 در هتل‌های کانادا باید پایان یابد

 
 
هیئت علمی با توصیه به دولت کانادا گفته است که به قرنطینه اجباری سه روزه در هتل‌ها پایان دهد، اما سیاست قرنطینه در منزل همچنان برقرار باشد.
هیئت علمی که به دولت فدرال کانادا در خصوصمسائل مربوط به بیماری کووید 19 مشاوره می‌دهد، اکنون پایان دادن به سیاستقرنطینه اجباری در هتل را توصیه کرده است. بر اساس قانون، از 22 فوریه همهمسافران هوایی به کانادا موظف بودند پس از ورود به کانادا، به مدت سه روز در یک هتل مورد تایید دولت کانادا خود را قرنطینه کنند. آن‌ها باید در هنگام ورود تست کووید 19 می‌دادند و تا زمان اعلام نتایج در هتل می‌ماندند.پس از آن این افراد ملزم به رعایت قرنطینه اجباری 14 روزه بودند. اقامت سهروزه در هتل نیز در هنگام محاسبه قرنطینه 14 روزه محاسبه می‌شود.
دلایل این هیئت علمی برای چنین توصیه‌ای این است که این طرح هزینه دارد و همچنین این سه روز با دوره نهفتگی که از ویروس می‌شناسیم منطبق نیست. علی‌رغم پیشنهاد حذف قرنطینه در هتل، همچنان وجود یک دوره قرنطینه لازم است.
این توصیه یکی از طرح‌های کاهش محدودیت‌هایسفر در کانادا بوده است. این هیئت همچنین در خصوص اینکه آیا افراد واکسینهشده نیز به قرنطینه نیاز دارند یا خیر به بحث و گقتگو پرداختند. اعضای هیئت علمی می‌گوید که قوانین نباید سریع تغییر کنند اما گفته‌اند که روش پیشنهادی آن‌ها "بر اساس شواهد موجود بوده وضعیت سارس-کووید-2 در جهان و همچین اثر بخشی واکسن را نشان می‌دهد."
آن‌ها قوانینی را برای پنج گروه از مسافران مشخص کردند؛ این پنج گروه شامل موارد زیر هستند:
 • کسانی که واکسینه نشدند و از محدودیت‌های فعلی نیز معاف نیستند
 • کسانی که بخشی از طرح واکسیناسیون را پشت سر گذاشتند و از محدودیت‌های فعلی معاف نیستند
 • کسانی که به طور کامل واکسینه شدند و از محدودیت‌ها فعلی معاف نیستند
 • پیش از این به ویروس آلوده شده‌اند و از محدویت‌های فعلی معاف نیستند
 • کسانی که از محدویت‌های فعلی معاف هستند
در حال حاضر مسافران به کانادا باید آزمایشکووید 19 را که طی 72 ساعت از جریان سفر انجام داده‌اند را نشان دهند. آن‌ها همچنین باید در بدو ورود یک آزمایش کووید 19 دیگر را نیز انجام دهند وسه روز در هتل قرنطینه باشند تا نتیجه آزمایش آن‌ها مشخص شود. آن‌ها همچنان باید دوره قرطنیه اجباری 14 روزه را پس از خروج از هتل به پایان برسانند و البته در روز دهم قرنطینه نیز آزمایش دیگری برای کووید 19 بدهند.
هیئت علمی گفته است که مسافرانی که به طور کامل واکسینه شده‌اند نیاز به قرنطینه و یا آزمایش روز دهم ندارند. با این حال در بدو ورود باید یک آزمایش انجام دهند و در صورتی که جواب آزمایش مثبتباشد، به قرنطینه بروند.
 

مشخص نیست که آیا قرنطینه در هتل نتیجه مثبتی دارد یا خیر

هیئت علمی نتیجه گرفته است که مشخص نیست آیا اقامت سه روزه در هتل برای مسافران هوایی نتیجه بخش بوده است یا خیر. آن‌ها گفته‌اند: "در حالی که قرنطنیه اولیه اجباری سه روزه در محل‌های مجازدولتی به وضوح منتطبق با آمار بودند، اما انتطباق آن با پس از این دوره سهروزه مشخص نیست." انتطباق نتایج به دست آمده با آزمایش کووید 19 در روز دهم نیز حتی یکسان نبوده است.
طبق اعلام آژانس بهداشت عمومی کانادا، بین تاریخ 22 فوریه و 6 مارس، 31616 نمونه کووید 19 برای تست وجود داشته است. با این حال تنها 21100 نمونه برای تست دوم ارسال شدند. این آمار نشان‌دهندهعدم انطباق آمار با تست دوم است.
 

قرنطینه کوتاه‌تر

هیئت علمی گفته است که وجود یک قرنطینه 7 روزه با انجام آزمایش در پایان قرنطینه نسبت به یک قرنطنیه 14 روزه که در پایان آن هیچ آزمایشی انجام نمی‌شود، موثرتر است. آن‌ها گفته‌اند: "نیاز بهآزمایش در روز هفتم قرنطینه برای تسهیل در خروج، ممکن است انگیزه‌ای باشد ودر نتیجه باعث افزایش انتطباق و نظارت قوی‌تر شود."
دوره نهفتگی یا کمون این ویروس بیش از سه روز است. بسیاری از موارد کووید 19 پس از حدود یک هفته کشف می‌شوند. این نشان می‌دهد که اقامت سه روزه در هتل ممکن است کمتر از آن‌چه که انتظار می‌رود تاثیرگذار باشد. قرنطینه در هتل به دلیل گران بودن هزینه‌ها و ناعادلانه بودن آن مورد انتقاد قرار گرفته است. هیئت علمی نیز با استناد برهمین دلایل پیشنهاد حذف این دوره سه روزه را داده است.
 

چه کسانی از محدودیت‌های سفر معاف هستند؟

کانادا همچنان به مسافران ضروری اجازه سفر به این کشور را می‌دهد. کسانی که با هدف سرگرمی، خرید یا توریسم سفر می‌کنند.
کانادایی‌ها، افرادی که ساکن دائم هستند و اعضای خانواده آن‌ها از محدودیت‌های فعلی سفر معاف هستند. برخی از کارگران موقت خارجی و دانشجویان بین‌المللی که قصد ادامه تحصیل در یک موسسه دارای برنامه مقابله با کووید 19 دارند نیز از این محدودیت‌ها معاف هستند.
همچنین به افراد تحت حمایت و کسانی که به دلیل مسایل انسان دوستانه وارد کانادا می‌شوند نیز می‌توان معافیت داد.
دسته ها :
چهارشنبه سیم 6 1401

این به عنوان یک مفهوم پیشبرد، به اعضای تیم شما کمک میکند تا نیازهای کسب و کار را بهتر درک کنند. در این زمینه، شاید بهتر باشد تا نقش اساسی که تجزیه و تحلیل بخش مکتوب و اعداد و ارقام سند مالی در واقع در سراسر روند تامین مالی بازی میکند، درک کنید. میتوانید از تحلیل کسب و کار برای درک وضعیت فعلی، مشخص کردن وضعیت آینده و همچنین تعیین فعالیتها و اقدامات لازم برای انتقال از وضعیت فعلی به وضعیت آیند استفاده کنید. همچنین به بنیانگذار احتمالی کمک میکند تا از اتلاف وقت و پول برای یک کسبوکار از پیش شکستخورده جلوگیری کند. مهمترین راهکار های غیرقضایی، جلوگیری از سوء استفاده از حق از سوی اکثریت در شرکت های تجاری در حقوق ایران است. به گزارش خبرطلایی به نقل از روابط عمومی بورس اوراق بهادار تهران -طوبی دهقانی مدیر امور ناشران بورس تهران ضمن بیان مطلب فوق گفت: هدف حاکمیت شرکتی ارزش آفرینی برای ذینفعان از طریق بهبود فرآیند تصمیم گیری و عملکرد شرکت است. همان سهمهای تودلی مستقیم و غیرمستقیم است که بر اساس قانون رفع موانع تولید، دستورالعمل حاکمیتی شرکتها و احکام صادره دادگاهها نباید در اعمال رای مجامع شرکت داشته باشند در ضمن این گونه سهام طبق دستورالعمل حاکمیت شرکتی نباید در تملک شرکتهای زیرمجموعه شرکت ایران خودرو باشند.

ما شرکت مشاوره شما در زمینه طرح کسب و کار هستیم که هرگز از برداشتن گام نهایی برای برآورده ساختن نیازهای شما و نیازهای مخاطبین طرح کسب و کارتان از جمله سرمایه گذاران، نهادهای دولتی و شرکای بالقوهتان، خسته نخواهد شد. دولت در مقابل اجرای سیاستهای خود توسط شرکتهای بزرگ، امتیازات مختلفی از جمله بستن قراردادهای سودآور، در اختیار قرار دادن ارز دولتی، کاهش تعرفه گمرکی، امتیاز دسترسی به بازار، تخفیفهای مالیاتی، دسترسی آسانتر به اعتبارات، یارانههای دولتی و غیره در اختیار این شرکتها قرار میدهد. الزامات و نیازمندیها را به طور دقیق، شفاف و قابل اجرا تعریف کنید، چرا که الزامات دقیق، اطلاعات لازم را برای تدوین راه حلها و راهکارها در اختیار تیم پیاده سازی قرار میدهد. این مرحله، مهمترین بخش در فرآیند تجزیه و تحلیل کسب و کار به شمار میرود، چرا که نمونه تحلیل کسب و کار، همیشه با جمع آوری مقدار قابل توجهی از اطلاعات مربوط به پروژه آغاز میشود. در طول فرآیند تجزیه و تحلیل کسب و کار، مراحل زیادی وجود دارد. این برنامه بسیاری از سوالات شما و تیم شما را در مورد پروژه پاسخ میدهد، در فرآیند تجزیه و تحلیل شفافیت ایجاد میکند و به شما کمک میکند الزامات پروژه را به طور دقیق تعریف کنید.

تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا با تحلیل کسب و کار و مراحل انجام آن آشنا شویم. در این زمینه، خوب است بدانید که شما هرگز نباید نگران باشید که ما احیانا با اسرار تجاری شما با بیدقتی عمل کنیم. توجه داشته باشید که دنیا سالها است (شاید ۱۰۰۰۰۰ سال) بدون ایده شما جلو رفته و مردم نیاز خود را از جای دیگری تامین کردهاند و نمردهاند. لازم به ذکر است که علاوه بر ایجاد طرح های تجاری و مالی، تجزیه و تحلیل بازار و سایر کارهای تحقیقاتی، ما خدمات مفید دیگری نیز برای استارتآپها مانند ساخت فایلهای ارائه اسلایدی و ارائه ویدئویی ارائه می دهیم. فرصتها و چالشهای کسب و کار خود را با تحلیل PEST شناسایی کنید. چگونه و با چه راهکارهایی میتوانید نقطه ضعفها و مشکلات موجود در فرآیندها، عرضه یابی (https://www.narbonbd.com/organizational-diagnosis/) یا محصولات خود را شناسایی کرده و برای حل آنها برنامه ریزی کنید؟ طرح تجاری و طرح مالی به هدف شما برای مذاکره با سرمایه گذاران بالقوه که برای صحبت با آنها دعوت میشوید کمک میکند. سرمایهگذاران تمایل دارند که از مزیتهای شما در برابر رقبا مطلع شوند و از راههایی بشنوند که از آنها برای متمایزکردن خود استفاده میکنید. آیا افراد تجارب و زمینه مناسبی در این صنعت دارند؟

مطمئن باشد که اهداف کسب و کار، زمینه را برای تعیین قلمرو و محدوده تجزیه و تحلیل، فراهم میکند. در حوزه نوشتنیها، شما به طیف وسیعی از خدمات ارزشمند ما در زمینه سایهنویسی برای کسب و کار از جمله رونویسی متون، ترجمه و ویرایش دسترسی خواهید داشت. شرکت BrainHive برای اولین بار در فرانکفورت آلمان تاسیس شد، اما ما برای مشتریان آمریکایی و بریتانیایی نیز بسیار فعال بوده ایم و همچنین با جامعه استارتآپی شیلی و برزیل ارتباط تنگاتنگی داریم. همچنین بیان کرد که وجود مالکیت مستقیم و غیر مستقیم دولت احتمالاً باعث میشود که اختیار و انگیزه سهامداران در تعیین ساختار بهینه هیأت مدیره کاهش یابد و به دنبال آن نقش هیأت مدیره در تعیین خط مشیهای مدیریتی و تصمیمهای تأمین مالی شرکتها، بسیار کم رنگ شود. اکنون تحلیلگران باید استراتژیها و اهداف کسب و کار را تعیین کنند. از آنجایی که ما در هنگام تدوین طرح کسب و کار شما بسیار واقع گرا هستیم، شما دید ارزشمندی در برنامه ریزی جزئیات کسب میکنید، که سرمایه گذاری در خدمات طرح تجاری ما را توجیه پذیر می کند. برای مدیر کسب و کار بسیار ضروری است تا بتواند بهخوبی از عهده وظایف خود بربیاید و در این مسیر شغلی موفق باشد.

دسته ها :
جمعه هجدهم 6 1401


همینطور چالش پیدا کردن صاحب خوب و مسئولیتپذیر برای بچههای گربهتون، چک کردن سلامتیشون و خبر گرفتن ازشون همه خیلی چالشانگیزه. در اینجا همه کارهایی که پیش از عقیم سازی سگها باید انجام دهید را به شما معرفی کردیم. همان طور که از نکات گفته شده می توان نتیجه گرفت زمان در عقیم سازی سگ های ماده مهم تر است تا سگ های نر. حیوانات خانگی عقیم شده به مرور کم تحرک تر می شوند، بازیگوشی سابق را نخواهند داشت و به زودی در صورتی که به تحرک، بازی و ورزش واداشته نشوند چاق خواهند شد. همچنین حیوانات عقیم شده به علت تغییراتی که در دستگاه ادراری - تناسلیشان ایجاد می شود بیشتر مستعد بروز سنگ های کلیوی و مجاری ادراری هستند و باید غذایی مصرف کنند که این ریسک را پایین بیاورد. به همین دلیل غذاهای مخصوص حیوانات عقیم شده به نحوی فرموله شده است که ریسک تجمع رسوبات ادراری و تشکیل سنگ ها را پایین می آورد. سگ های عقیم شده، در سن های بالا بیشتر درد ناشی از آرتروز می شوند چون عضلات آن ها به طور کامل تکامل نیافته و قادر به حمایت کردن مفاصل نیستند.

باید به نکات گفته شده توسط دامپزشک توجه کنید و از گیج بودن و عدم تعادل گربه خود بعد از عمل نگران نشوید چون هنوز اثر داروهای بیهوشی بطور کامل از بین نرفته است. در چنین وضعیتی به هیچ وجه از داروهایی همچون استامینوفن، ایبوپروفن و آسپرین برای آرام کردن درد گربه ملوستان استفاده نکنید. برای انجام عقیم سازی سگها میتوانید از خدمات سنجاق استفاده کنید. «راستش حالا که “شانی” عقیم شده، دیگر نگران این نیستم که اگر خدای نکرده به هر دلیلی در خیابان رها شود یا او را بگیرند یا بدزدند یا فرار کند، به جز آنکه فکر خودش و در امان ماندن خودش از آسیب مردم باشد، دیگر نباید به فکر یک سری بچه تحمیل شده، یک سرپناه و جای امن برای زندگی آنها و پیدا کردن غذا برایشان باشد و تازه بعدش هم چه سرنوشتی برای هر کدام از آنها در انتظار باشد. سگتان نباید ورزش کند یا فعالیتهای سنگین انجام دهد تا زخم اذیت نشود. بعد از جراحی محل زخم باند پیچی شده است و مانعی را دور گردن سگ میگذارند تا زخم را لیس نزند. سگ های عقیم شده ممکن است نسبت به صاحبانشان حالت تهاجمی بیشتری پیدا کنند، نسبت به سگ های دیگر پرخاشگرتر یا ترسوتر بشوند، نسبت به لمس یا نوازش حساس تر شوند.

عقیم سازی سگ نر و سگ ماده

ماده های عقیم شده ۸-۷ برابر ماده های نرمال، دچار بی اختیاری ادرار می شوند. رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری شهرکرد با بیان اینکه نمیتوانیم در برابر تهدید سلامت و امنیت شهروندان بیتفاوت باشیم، افزود: این روزها افزایش جمعیت سگهای بلاصاحب و آسیبهایی که به شهروندان به ویژه کودکان وارد میشود به یک معضل اجتماعی تبدیل شده است که باید برای آن چارهای اندیشید. محمدرضا قنواتی در خصوص سایت نگهداری و عقیم سازی سگهای بلاصاحب توضیحاتی ارائه کرد و افزود: 60 قلاده سگ به طور ماهانه در این مرکز تحت عمل واکسینه و عقیم سازی قرار می گیرند. عقیم سازی برای حیوانات خانگی نیز امری ضروری ست. همچنین برای تمامی اعضای خانواده نیز استرس دارد. کاهش احتمال سرطان پستان (اگر زیر ۵/۲ سالگی انجام شود) تنها ۵۰ درصد از تومورهای پستانی ممکن است بدخیم شوند و فقط نیمی از آنها احتمال سرایت به سایر اعضای بدن را دارند. اگر سن 6 ماهگی تا 5 سالگی به عنوان یک پایه باشد، تمام سنین دیگر در معرض خطر بیشتری هستند، یعنی خطر کمی برای حیوانات جوانتر و خطر بسیار بیشتر برای حیوانات سالخورده وجود دارد.

https://nikpetclinic.com/sterilization-of-male-and-female-dogs/

معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس تصریح کرد: با انجام غربالگری، افرادی که متقاضی دریافت برخی از این سگها به منظور استفاده به عنوان نگهبان و غیره هستند، میتوانند طبق شرایط ایجاد شده و با تعهد نسبت به مواردی مانند حمایت و نگهداری صحیح پذیرش اقدام کنند. نرهایی که عقیم نشده باشند، دوست دارند فراتر از قلمرو خود به جستجوی مادها بپردازند. چه زمانی باید سگ را عقیم کنید؟ بعضی از دامپزشکا تحت شرایط خاص عقیم سازی گربه رو وقتی گربتون باردار شده، انجام میدن و باید ببینین بهترین تصمیم با توجه به شرایطتون برای گربه و خودتون چی هست. اما جراحی عقیم سازی مطمئنتر است. اگر این رفتار و اسپری کردن کاملا به صورت ناگهانی رخ داد، ممکن است نشانه ای از عفونت دستگاه ادراری باشد. بسیاری از کسبه و بازاریان دزفول نیز ضمن گله مندی از جولان سگ های ولگرد در سطح این شهر اظهار داشتند:تجمع سگ های ولگرد در مناطقی که واحدهای قصابی ، فروش مرغ و ماهی فعالیت دارند بیشتر است ضمن اینکه بسیاری از شهروندان اقدام به رها کردن ضایعات مواد غذایی درب منازل می کنند که این امر در افزایش جمعیت سگ های ولگرد و زاد و ولد آنها نیز موثر می باشد. میدانید بیماری هاری اگر به انسان انتقال یابد، ممکن است منجر به مرگ افراد شود، گرچه باید این حیوانات نیز ساماندهی بشوند.

دسته ها :
شنبه دوازدهم 6 1401

زیرا از طریق آن امکان نظارت بر مسیر حرکت، سرعت حرکت و به طور کلی تمام فعالیتهای ماشین هایشان امکانپذیر میباشد. به طور کلی این ردیاب، برای تامین ایمنی خانواده و جاسازی دستگاه شنود در ماشین گزینه عالی است. ردیاب بی سیم به طور کلی در حالت آماده به کار(گرفتن یک موقعیت در روز) می تواند برای 2 تا 3 سال بدون شارژ باتری استفاده شود. سوکت دیگر نیز به آنتن ردیاب وصل میشود تا بتواند موقعیت جغرافیایی خودرو را بهصورت لحظهای مخابره کند. این محصول به دلیل ابعاد متناسب، قابلیت شنود بسیار قوی و جنس مقاوم مانند یک ردیاب جاسوسی کمک می کند تا اطلاعات لازم از فرد یا وسیله نقلیه مورد نظر را به دقت به دست بیاورید. در ادامه مهم ترین مشخصات فنی این محصول را با شما در میان می گذاریم تا اطلاعات جامع تری نسبت به این محصول داشته باشید. در ادامه با نقد و بررسی این ردیاب همراه ایران رهیاب باشید. موقعیت یاب مغناطیسی IR180 یکی از پر فروش ترین ردیاب های مگنتی ایران رهیاب به حساب می آید که تا 1 سال پس از فروش گارانتی تعویض بی قید و شرط دارد. ردیاب خودرو سخت افزار کوچک و قابل حملی است که با نشان دادن موقعیت مکانی خودرو و وسیله نقلیه در مواقع ضروری می تواند از به سرقت رفتن ماشین ، بروز مشکلات و بحران های مازاد جلوگیری کند و امداد رسانی را سرعت بخشد.

ردیاب قطعهای بسیار کوچک بوده که میتوانید به صورت کاملا نامحسوس آن را در هر نقطه از اتومبیل خود نصب کنید. هنگامیکه سارق بتواند دزدگیر خودرو را پیدا کند که البته کار چندان سختی هم نیست. این که نصب جی پی اس نیاز به حضور نصاب داشته باشد یا آن که خود فرد بتواند به راحتی آن را نصب کند نیز فاکتوری است که بر قیمت خرید ردیاب تاثیر میگذارد. ردیاب IR180 با قابلیت شنود در کنار ویژگی های یک ردیاب مناسب می تواند به راحتی امنیت اتومبیل را تامین کند. اما بسیاری از ردیاب های خودروی امروزی قابلیت های بسیار زیادی دارند ، از جمله امکان شنود داخل کابین ، امکان مکالمه دو طرفه ، امکان روشن و خاموش کردن خودرو از راه دور ، آلارم دادن به شما در صورت باز شدن درب خودرو و یا تکان خوردن خودرو و از مهمترین آنها امکان ردیابی آنلاین بر روی تمامی پلتفرم های موجود. و بسیاری امکانات دیگر… دریاب های شخصی را با اصطلاح GNSS می شناسند که این دستگاه یکی از به روزترین و مدرن ترین دستگاه های مورد استفاده در حوزه امنیت و ایمنی می باشد و در بسیاری از کشورها، بسیاری از افراد از این دستگاه برای حیوانات خانگی خود نیز استفاده می کنند. 

در برخی از مدلهای ردیاب خودرو میتوانید خودرو را از راه دور نیز خاموش کنید. همانطور که در بخش پیشین نیز به آن اشاره شد، ردیاب خودرو آهن ربایی باید دارای کیفیت بالایی باشد تا از عهده وظیفه خود که ردیابی و اعلام موقعیت لحظه به لحظه می باشد، بربیاید. اما مهمترین وظیفه این GPS تعیین موقعیت افراد را در سیستم های گوناگون است. از ردیاب خودرو آهنربایی برای تعیین موقعیت خودرو های خود بهره ببرند. برای استفاده از خدمات پس از فروش این محصول به خاطر داشته باشید که کارت گارانتی را تا مدت تعیین شده نگه دارید تا با ارائه کارت گارانتی بتوانید از خدمات گارانتی محصول خود استفاده کنید. همچنین در بازه 12 ماه تعیین شده برای گارانتی محصول می تواند از خدمات پشتیبانی و سرور های ردیابی ایران رهیاب بهره مند شوید. همچنین این مدل ردیاب به دلیل نصب آسان و مغناطیسی بودن، کاربردهای بیشتری دارد. مثلاً برای مشتریانی که مایل به خرید برندهای خارجی هستند، برند اروپایی تلتونیکا که یکی از مدرنترین و پرطرفدارترین ردیابها در نوع خود است، تهیه شده و همچنین ردیاب چینی کانکاکس که با سختگیری متخصصین ایرانی برای بازار ایران سفارشیسازی شده است.

تمام ردیاب هایی که در مجموعه ایران رهیاب به فروش می رسند دارای گارانتی 12 ماهه و پشتیبانی دائم هستند. ردیاب مغناطیسی IR180 با قابلیت شنود و سیستم های پیشرفته موقعیت یابی را بایدبهترین جی پی اس خودرو و ردیاب جاسوسی موجود در بازار دانست. برای استفاده از این ردیاب تنها کافی است پس از نصب آسان آن بر روی خودرو و یا موتور سیکلت نسبت به فعال سازی نرم افزار ردیاب روی گوشی یا کامپیوتر خود ، اقدام کنید تا به صورت آنلاین از موقعیت جعرافیایی اتومبیل و مسیر های پیموده شده آن ، مطلع شوید. همانطور که اشاره کردیم این منبع تغذیه ضعیف است و تا مدتی کوتاه می تواند از این برق باطری استفاده نماید. انواع جیپیاس خودرو را معرفی و مواردی که بر قیمت موقعیتیاب خودرو مؤثر هستند را بیان کردیم. سیستم شنود این محصول کیفیت بالایی دارد و با توجه به جاگذاری دستگاه در زیر ماشین توانایی مخابره باکیفیت صدا را برای مالک خودرو و یا موتور سیکلت ایجاد می کند. این ردیاب اندازه کوچکی دارد و مناسب افرادی است که از این محصول برای زمان کوتاهی استفاده موقت دارند. استحکام و مقاومت بدنه سمند که به خودروی ملی هم شناخته میشود، مهمترین عامل جذب خریداران این محصول است.

منبع: https://radyabeman.com/

دسته ها :
جمعه یازدهم 6 1401

شرح وظایف واحد برنامه ریزی نگهداری و تعمیرات به این صورت می باشد، که این واحد یک برنامه ای تهیه میکند، که در آن کلیه فعالیت هایی که باید انجام شود و تمامی منابع و مهارت های مورد نیاز برای فعالیت، همچنین تخمین زمان لازم برای فعالیت برنامه ریزی می شود. از جمله نرم افزار مدیریت نگهداری و تعمیرات که راهی برای خودکارسازی و برنامه ریزی فعالیت های نگهداری و تعمیرات(pm) و همچنین رهگیری و پیگیری تعمیرات تا حصول اطمینان از انجام آنها هستند. تکنسینها میتوانند به سرعت به این سوابق دسترسی پیدا کنند تا به PM یا عیبیابی خرابی کمک کنند. همچنین این منابع را به صورت دیجیتالی در دسترس قرار می­دهد، بنابراین همه می­توانند به اطلاعات یکسان دسترسی داشته باشند، بهترین شیوه­ها را دنبال کنند و کار را در سریع­ترین زمان ممکن انجام دهند. رویههای ایمنی را میتوان در فهرستهای چک و نمایههای دارایی در دسترستر و قابل مشاهدهتر کرد. آماده به کار بودن تجهیزات به همراه تجزیه وتحلیل اطلاعات به منظور تصمیم گیری ، نیاز به مکانیزه کردن در امر تعمیرات و نگهداری را بیش از پیش در واحدها ملموس تر می نماید. دیدگاه شخصی من در رابطه با سیستم های مکانیزه نت همواره بر اپراتور محوری جهت کاربری آن بوده است.برخلاف تصور مدیران ارشد که می پندارند یک کارشناس نت باید تمام امور نت و حتی کاربری سیستم را خود به تنهایی به عهده بگیرد.


یک نرم افزار CMMS ایجاد دستورکارهایی که سلامت تیم نگهداری و تعمیرات را در نظر داشته باشد، آسان­تر می­کند. فایل لایسنس ، یک فایل متنی با فرمت خاص بوده که نرم افزار خریداری شده از آن جهت اعتبارسنجی و آماده سازی برنامه جهت کاربری استفاده می نماید.با توجه به الگوریتم پیچیده ، خاص و غیر تکراری هر یک از فایل های لایسنس ، توضیح این نکته ضروری به نظر میرسد که این فایل در شرایط خاصی از محیط امنیت اطلاعات تولید شده لذا هرگونه تغییر در محتوای فایل لایسنس ، مطمئنا فایل مذکور را از صحت خارج کرده و عملکرد آن در سیستم نرم افزاری مرتبط جهت کاربری مورد قبول نخواهد بود. مهمترین ویژگی این برنامه انعطاف پذیری آن برای کارخانجات با فیلد کاری مختلف می باشد. نرم افزار نت (نگهداری و تعمیرات) در کارخانجات از ابزارهای ضروری در زمینه نگهداری و تعمیرات می باشند. در انتهای این مرحله برنامه ریزی و دستورکارهای نگهداری و تعمیرات استانداردسازی خواهد شد. زمانی که ایمنی بخشی از فرآیند برنامه ریزی نباشد، احتمال حادثه افزایش می­یابد.


نرم­افزار CMMS با خودکار کردن فرآیند درخواست کار، تمام مراحل اضافی را حذف می­کند. یکی از راههای آزمایش شده و واقعی برای کارآمدتر کردن نگهداری و تعمیرات، استفاده از ابزاری است که میدانید در یک موقعیت خاص به خوبی کار میکند. کارمندان میتوانند درخواستهای کاری را ثبت کنند و به حسگرهایی متصل شوند که دستورکارها را براساس رخداد برای یک دارایی ایجاد کند لذا هیچ زمانی تلف نمی­شود. می توان با اطلاعات دریافتی از نرم افزار در هر زمان از پیشرفت کاری باخبر شد. زمان اتلاف شده شامل بخش های مختلفی است که به اختصاربه آنها اشاره می کنیم:۱.خرابی و توقف خط٢.اتلاف های ناشی از راه اندازی و تنظیم٣.اتلاف ناشی از برش قطعه٤. نگهداری و تعمیرات بهره ور فراگیر (TPM)، فرآیندی است که با استفاده کارآمد از تمامی ماشینآلات و تجهیزات و همچنین استفاده از مهارتهای همه کارکنان از مدیر تا نیروهای بخش تعمیرات، برای رسیدن به تولید کامل انجام میگیرد.


KPIهای نرم افزار نگهداری و تعمیرات به شما کمک می­کنند تا مشکلات مزمن تجهیزات را شناسایی کرده و استانداردهای صنعت را محک بزنید. شناسایی تمام نقاط روغنکاری و برنامهریزی نگهداشت در طول دگرگونیهای کامل (changeovers) یا خاموشیهای برنامهریزی شده. به سرعت روندها را تجزیه و تحلیل کنید، مشکلات تکراری را شناسایی کنید، هزینه­ها را پیگیری کنید، و موارد دیگر. همچنین تجزیه و تحلیل معیارها و استراتژی­های تنظیم دقیق بر اساس داده­ها را آسان­تر می­کند. با استفاده از این نرمافزار میتوانید تمام دستورکارهای فنی را در نرم افزار ثبت کرده و با تحلیل آنها خرابی تجهیزات خود را کاهش داده، از هزینههای تعمیراتی کم کنید و عمر تجهیزات را تا میزان قابل توجهی افزایش دهید. استفاده از نرم افزار تعمیر و نگهداری تجهیزات نسبت به روش های ردیابی دستی مزایای متعددی دارد. مرحله سوم مستلزم این است که شاخص اثربخشی کلی تجهیزات (شاخص OEE) را به صورت دستی یا با استفاده از نرمافزار برای تجهیزات هدف خود محاسبه و مدام بر آن نظارت کنید (تا زمانی که تجهیز برای توقف برنامهریزی نشده باشد).

دسته ها :
شنبه پنجم 6 1401

قیمت نماشویی ساختمان و یا شستشوی نمای ساختمان در کرج نیز به عوامل مختلفی از جمله مقدار مساحت شستشوی نمای ساختمان و نیز نوع مواد و سنگ به کار رفته در نمای ساختمان است. این کار باعث میشود بعد از اتمام کرد فضای خالی پشت سنگ ایجاد شود و مواد دوغاب در آن قسمتها پشت سنگ نباشد. به این ترتیب سنگ مورد نظر کاملاً در جای خود بر روی دیوار سفت شده و تقریباً می توان گفت به هیچ علتی طبیعی شل نخواهد شد. گاهی در سطح سنگ های پارکینگ ها حفره و فرورفتگی هایی به مروز زمان ایجاد می شود برای برطرف کردن این درزها باید از ماده چسبناکی به نام رزین استفاده کرد . یکی دیگر از علل رخ دادن این مشکل این است که زمانی رخ می دهد که آب به یک ماده متخلخل مانند آجر یا سنگ آهک نفوذ کند. در این روش ماده مصرفی سیلیس را با کمک آب و فشار دستگاه به سطح می پاشند. از طرف دیگر برای تمیز کردن ماسهها با استفاده از این دستگاه نیازی به مصرف آب آنچنانی نخواهد بود و اگر این کار با استفاده از دستگاه ماسه شور پاکتی دو محور انجام شود، صرفهجویی در مصرف آب با شدت بیشتری نیز کاهش مییابد.4- استفاده از دریل و مته مناسب را در دستور کار خود قرار دهد. برای نماشویی ساختمان در کرج و دیگر شهرستان های استان های البرز و تهران می توانید از خدمات آنلاین نماشویی ساختمان استفاده کنید و با ثبت اطلاعات ساختمان خود در سایت منتظر بمانید تا کارشناس مربوطه با شما تماس بگیرد و حدود قیمت و روش های اجرای نماشویی را برای شما توضیح دهد. باید گفت اکثر تیم های حرفه ای و قوی نماشویی ساختمان در شهر های استان البرز و تهران شعبه هایی دارند که می توانند در کمترین زمان ممکن عملیات نماشویی ساختمان شما را به اجرا در بیاورند. برای اجرای نماشویی ساختمان باید به طور حتم در محل برق سه فاز وجود داشته باشد، زیرا دستگاه های قوی نماشویی ساختمان همچون واتر جت و واتر سند بلاست نیاز به برق سه فاز دارند. معمولا تمام شرکت های خدمات ساختمانی بابت ارسال تیم خود چه برای بررسی های اولیه و چه برای اجرا، هزینه ای را دریافت می کنند و این تنها به دلیل مصرف سوخت بنزین و زمانی است از کارشناس گرفته می شود، اما یک سری از شرکت ها نیز وجود دارند که برای جلب رضایت مشتری این امر را بدون هزینه انجام می دهند.


بهترین روش شستشوی بینی و پاکسازی سینوس هاشستشوی بینی راهی برای تمیز کردن مجاری تنفسی و حفره های سینوسی است ، این یک روش ساده است که اغلب مردم، حتی کودکان می توانند به راحتی انجامش دهند. 2021-10-10 روش های برطرف کردن زنگ زدگی در صنعت برای برطرف کردن زنگ آهن از روش های مختلف کاربردی استفاده می شود. تمیز کردن سطح از زنگ زدگی و آلودگیهای دیگر نظیر گریس ، روغن و گرد و خاک قبل از رنگ آمیزی بسیار مهم است . یبوست بسیار مسئله مهمی است و دانستن اطلاعات درباره آن، شاید یک روزی به دردتان بخورد. درمان یبوست با 24 روش فوق العاده موثر و فوری. درمان سریع یبوست با این سبزی فوق العاده! انتخاب صبحانه مناسب برای رفع یبوست بسیار مهم است. ما در این روش با استفاده از رژیم غذایی مناسب ، سالم و طبیعی عملیات تمیز کردن روده را انجام می دهیم . طیف وسیعی از ماشین آلات برای پرفشارکردن آب که از خدمات صنعتی برخی از شرکت ها استفاده می کند برای تمیزکردن داربست ، سازه ها ، لوله ها و تخته های پشتیبان در اماکن ساختمانی به همراه تمیز کردن و انفجار وسایل نقلیه بتونی ، سیلو (مانند انبار های غله) و مخازن ایده آل است.در این راستا ابتدا پیچ رول پلاک کار با طناب یا با داربست و با استفاده از دریل های مخصوص اقدام به پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما ها و چک کردن کلیه سنگها از لحاظ شل بودن میکند تا اگر لق بوده باشند سنگها را محکم کند. در کار نماشویی ساختمان یکی از عوامل مهم نوع ارائه ی خدمات توسط شرکتی است که نماشویی را به صورت حرفه ای به اجرا در می آورد و در این مورد باید گفت کلینیک ساختمانی کارویس با تجارب بسیار زیاد در این حوزه و تشکیل تیم حرفه ای از افراد متخصص در حوزه ی خدمات ساختمانی می تواند به شما این اطمینان خاطر را بدهد که نماشویی ساختمان شما را در کرج و دیگر شهرستان های اطراف تهران در کمترین زمان و بهترین کیفیت به اجرا در بیاورد. زیرا فردی که دچار استرس و دلهره می باشد مناسب این کار نیست و بالا رفتن از ارتفاعات برایش سخت و دشوار و بخاطر ترس بیش از اندازه امکان پرتاب و سقوطش از بالای ارتفاعات زیاد خواهد بود. این کار برای این انجام می گیرد که موجب آسیب زدن به سنگ نشود و کار با کیفیت بیشتری انجام گیرد.

دسته ها :
سه شنبه بیست و هشتم 4 1401


دسته محصول

سرویس خواب

سبک

مدرن

اجزای سرویس

تخت، 2 عدد کنارتختی، سرویس آرایش (میز+آینه،صندلی)، فایل (دراور)

جنس کلاف

چوب | روکش چوب | ام دی اف

جنس پایه‌ها و سرستون‌ها

چوب راش

نوع ریل کشوها

ریل سه تکه | سه زمانه ساچمه ای

رنگ چوب

نامحدود به سلیقه‌ی خریدار

جنس پارچه

متناسب با سلیقه خریدار

رنگ پارچه

نامحدود به سلیقه‌ی خریدار

نگهدارنده

صفحه ملامینه با پایه‌های فلزی

امکانات و ویژگی‌‌ها

سرتاج لمسه دوزی شده

قابلیت جکدار شدن

دارد

گارانتی

24 ماه ضمانت کیفی


مدل پاتریس جزو دسته کارهای مدرن و اسپرت تانیل‌چوب می باشد.

از ویژگی های خاص این مدل سرتاج پارچه‌ای و لمسه‌ای آن است که به زیبایی و خاص بودن این مدل اضافه کرده است و صورت عدم نیاز، سرتاج بصورت تمام چوب نیز قابل تولید می باشد.

در قسمت کشوها و نمای کار، ابزار CNC به صورت شیاری راه راه استفاده شده است.

سرویس خواب سرویس خواب چوبی سرویس خواب پاتریس

متریال و جنس اصلی این مدل در قسمت ستون‌ها و پایه‌ها چوب به کار برده شده است و  صفحات و کشوها روکش چوب با مغز ام‌دی‌اف و نئوپان می باشد.

تنوع رنگ چوب و پارچه قابل تغییر بوده و این سرویس در تمام ابعاد یک نفره و دو نفره قابل تولید می باشد.

دسته ها :
دوشنبه بیست و هفتم 4 1401

همانطور که از نام این اسپیکر مشخص است، شما میتوانید بهراحتی از این اسپیکرها در هر محیطی که نیاز دارید، استفاده کنید و دلیل این موضوع سبک بودن این مدل از اسپیکر است. ممکن است یک اسپیکر بلوتوثی، با باتری 4400 میلی آمپری ، ۹ ساعت شارژدهی داشته باشد و در مقابل، باتری 1400 میلی آمپری یک مدل دیگر، مدت زمان بیشتری شارژ دهد. ظرفیت و شارژدهی اسپیکرهای قابل حمل و بلوتوثی که علاوه بر کابل برق از باتری برای پخش موسیقی استفاده میکنند، بسیار قابل توجه است. به علاوه، هرچه ظرفیت یک باتری بیشتر باشد، اسپیکر سنگین تر بوده و حمل آن آزار دهندهتر است. عموماً عدد امپدانس بلندگو ثابت نیست و دارای تغییرات است و باید حتماً از سازگاری امپدانس Bluetooth speaker با دستگاه پخش کنندهی خودتان آگاه باشید. توجه داشته باشید که پاورها نیز احتیاج به شارژ شدن دارند. حتماً با شناخت هدف خودتان می توانید یک انتخاب هوشمندانه از فروشگاه ما داشته باشید و یک اسپیکر خوب با قیمت مناسب خریداری کنید. باید طبق نیاز خودتان مشخصات اسپیکر ایده آل خودتان را انتخاب کنید. با این روش به بهترین انتخاب از هر نظر دست پیدا خواهید کرد. به نظر شما چه نوع اسپیکر بلوتوثی بخریم؟


حالا هر چقدر تفاوت این دو عدد باهمدیگر بیشتر شود شما صدای موسیقی را بهتر و با جزئیات بیشتری می شنوید. اگر بخواهیم نگاه کلی به بحث خرید اسپیکر بلوتوثی داشته باشیم در مجموع اسپیکر ها به دو دسته اسپیکر های قابل حمل و ثابت دسته بندی می شوند . لازم به ذکر است که کدهای تخفیف غیراول دیجی کالا را اغلب با نامهایی چون: کد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول، کد تخفیف دیجی کالا بالای 300 تومان، کد تخفیف 40 هزار تومانی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا بالای 600 تومان، دیجی کالا تخفیف 50 درصد، کد تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا، کد تخفیف 50 هزار تومانی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا رایگان، کد تخفیف خرید دوم دیجی کالا، کد تخفیف خرید دوم از دیجی کالا، کوپن خرید دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا برای خریدهای دوم، کد تخفیف بدون محدودیت دیجی کالا، کد تخفیف سایت دیجی کالا، تخفیف 70 درصدی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا امروز، کد تخفیف دیجی کالا بدون شرط حداقل خرید، کد تخفیف غیرسوپرمارکتی دیجی کالا، کوپن تخفیف غیر اول دیجی کالا، کد تخفیف برای دیجی کالا، کد تخفیف محصولات دیجی کالا و کد تخفیف دیجی کالا ویژه تمام کاربران مشاهده میکنید.


این کدهای تخفیف شامل: کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید 99، کد تخفیف جدید دیجی کالا، کد تخفیف مشتریان جدید دیجی کالا، تخفیف اولین خرید دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید 99، کد تخفیف دیجی کالا اولین خرید سوپرمارکت، کد تخفیف دیجی کالا ویژه اولین خرید، کد تخفیف دیجی کالا ویژه مشتریان جدید وکد تخفیف دیجی کالا برای اولین خرید سوپرمارکتی میشوند. علاوه بر این دوستان نیز با استفاده از کد معرف دیجی کالا میتوانند با تخفیف ویژه اولین خرید خود را ثبت کنند. خوشبختانه دیجی کالا علاوه بر مشتریان جدید، همیشه رضایت مشتریان قدیمی خود را نیز درنظر گرفته و برای رفاه حال آنها نیز کدهای تخفیف در مناسبتهای مختلف ارائه میدهد تا همیشه بتوانند محصول دلخواه خود را خریداری کنند. گاهی دیجی کالا برای دستهبندی یا گروه محصولات خاصی کد تخفیف ارائه میدهد که این کدها فقط بر روی محصولات ذکر شده در شرایط کوپن اعمال میشوند که عناوینی نظیر: کد تخفیف کتاب دیجی کالا، دیجی کالا تخفیف 50 درصد گوشی موبایل، کد تخفیف کتاب برای دیجی کالا، کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا، کد تخفیف محصولات بهداشتی دیجی کالا، کد تخفیف محصولات سوپرمارکتی دیجی کالا، کد تخفیف محصولات ارایشی دیجی کالا، کد تخفیف دیجی کالا سوپرمارکت، کد تخفیف دیجی کالا سوپرمارکتی و کد تخفیف 80 هزار تومانی سوپر مارکت دیجی کالا از این دسته میباشند.


این اتصالات میتوانند به وسیله بلوتوث و وای فای، یا از طریق ورودیهای نصب شده روی بدنه اسپیکر صورت گیرند. این اسپیکر بلوتوثی دارای بلوتوث نسخهی ۵ است. فروشگاه اینترنتی دیجی کالا فعالیت خود را از سال 1385 آغاز نموده است. فروشگاه اینترنتی دیجی کالا علاوه برعرضه محصولات متنوع، با ارائه کدهای تخفیف مختلف به صورت روزانه یا در مناسبتهای گوناگون سعی در تامین رفاه حال مشتریان خود دارد. دیجی کالا برای این منظور کدهای تخفیف ارسال رایگان با عناوینی مانند: کد تخفیف برای ارسال رایگان دیجی کالا، کد تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول، کد تخفیف دیجی کالا ارسال رایگان، کد تخفیف ارسال رایگان سوپرمارکت دیجی کالا و بن تخفیف ارسال رایگان دیجی کالا به شما هدیه میدهد. لازم به ذکر است که این کدهای تخفیف تنها بر روی اپلیکیشن دیجی کالا اعمال میشوند. برای یک مهمانی کوچک در حیاط یا فضای بسته میتوانید روی این اسپیکر حساب کنید. تصویر بالا یک اسپیکر بلوتوثی ضد آب است که یکی از مزایای مهم برای اسپیکر مناسب فضای باز به حساب می آید. این موضوع به عوامل مختلفی وابسته است؛ از کاربری تا فضای موردنیاز.دسته ها :
دوشنبه بیست و هفتم 4 1401


قیمت نماشویی ساختمان و یا شستشوی نمای ساختمان در کرج نیز به عوامل مختلفی از جمله مقدار مساحت شستشوی نمای ساختمان و نیز نوع مواد و سنگ به کار رفته در نمای ساختمان است. این کار باعث میشود بعد از اتمام کرد فضای خالی پشت سنگ ایجاد شود و مواد دوغاب در آن قسمتها پشت سنگ نباشد. به این ترتیب سنگ مورد نظر کاملاً در جای خود بر روی دیوار سفت شده و تقریباً می توان گفت به هیچ علتی طبیعی شل نخواهد شد. گاهی در سطح سنگ های پارکینگ ها حفره و فرورفتگی هایی به مروز زمان ایجاد می شود برای برطرف کردن این درزها باید از ماده چسبناکی به نام رزین استفاده کرد . یکی دیگر از علل رخ دادن این مشکل این است که زمانی رخ می دهد که آب به یک ماده متخلخل مانند آجر یا سنگ آهک نفوذ کند. در این روش ماده مصرفی سیلیس را با کمک آب و فشار دستگاه به سطح می پاشند. از طرف دیگر برای تمیز کردن ماسهها با استفاده از این دستگاه نیازی به مصرف آب آنچنانی نخواهد بود و اگر این کار با استفاده از دستگاه ماسه شور پاکتی دو محور انجام شود، صرفهجویی در مصرف آب با شدت بیشتری نیز کاهش مییابد.4- استفاده از دریل و مته مناسب را در دستور کار خود قرار دهد. برای نماشویی ساختمان در کرج و دیگر شهرستان های استان های البرز و تهران می توانید از خدمات آنلاین نماشویی ساختمان استفاده کنید و با ثبت اطلاعات ساختمان خود در سایت منتظر بمانید تا کارشناس مربوطه با شما تماس بگیرد و حدود قیمت و روش های اجرای نماشویی را برای شما توضیح دهد. باید گفت اکثر تیم های حرفه ای و قوی نماشویی ساختمان در شهر های استان البرز و تهران شعبه هایی دارند که می توانند در کمترین زمان ممکن عملیات نماشویی ساختمان شما را به اجرا در بیاورند. برای اجرای نماشویی ساختمان باید به طور حتم در محل برق سه فاز وجود داشته باشد، زیرا دستگاه های قوی نماشویی ساختمان همچون واتر جت و واتر سند بلاست نیاز به برق سه فاز دارند. معمولا تمام شرکت های خدمات ساختمانی بابت ارسال تیم خود چه برای بررسی های اولیه و چه برای اجرا، هزینه ای را دریافت می کنند و این تنها به دلیل مصرف سوخت بنزین و زمانی است از کارشناس گرفته می شود، اما یک سری از شرکت ها نیز وجود دارند که برای جلب رضایت مشتری این امر را بدون هزینه انجام می دهند.


بهترین روش شستشوی بینی و پاکسازی سینوس هاشستشوی بینی راهی برای تمیز کردن مجاری تنفسی و حفره های سینوسی است ، این یک روش ساده است که اغلب مردم، حتی کودکان می توانند به راحتی انجامش دهند. 2021-10-10 روش های برطرف کردن زنگ زدگی در صنعت برای برطرف کردن زنگ آهن از روش های مختلف کاربردی استفاده می شود. تمیز کردن سطح از زنگ زدگی و آلودگیهای دیگر نظیر گریس ، روغن و گرد و خاک قبل از رنگ آمیزی بسیار مهم است . یبوست بسیار مسئله مهمی است و دانستن اطلاعات درباره آن، شاید یک روزی به دردتان بخورد. درمان یبوست با 24 روش فوق العاده موثر و فوری. درمان سریع یبوست با این سبزی فوق العاده! انتخاب صبحانه مناسب برای رفع یبوست بسیار مهم است. ما در این روش با استفاده از رژیم غذایی مناسب ، سالم و طبیعی عملیات تمیز کردن روده را انجام می دهیم . طیف وسیعی از ماشین آلات برای پرفشارکردن آب که از خدمات صنعتی برخی از شرکت ها استفاده می کند برای تمیزکردن داربست ، سازه ها ، لوله ها و تخته های پشتیبان در اماکن ساختمانی به همراه تمیز کردن و انفجار وسایل نقلیه بتونی ، سیلو (مانند انبار های غله) و مخازن ایده آل است.در این راستا ابتدا پیچ رول پلاک کار با طناب یا با داربست و با استفاده از دریل های مخصوص اقدام به پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما ها و چک کردن کلیه سنگها از لحاظ شل بودن میکند تا اگر لق بوده باشند سنگها را محکم کند. در کار نماشویی ساختمان یکی از عوامل مهم نوع ارائه ی خدمات توسط شرکتی است که نماشویی را به صورت حرفه ای به اجرا در می آورد و در این مورد باید گفت کلینیک ساختمانی کارویس با تجارب بسیار زیاد در این حوزه و تشکیل تیم حرفه ای از افراد متخصص در حوزه ی خدمات ساختمانی می تواند به شما این اطمینان خاطر را بدهد که نماشویی ساختمان شما را در کرج و دیگر شهرستان های اطراف تهران در کمترین زمان و بهترین کیفیت به اجرا در بیاورد. زیرا فردی که دچار استرس و دلهره می باشد مناسب این کار نیست و بالا رفتن از ارتفاعات برایش سخت و دشوار و بخاطر ترس بیش از اندازه امکان پرتاب و سقوطش از بالای ارتفاعات زیاد خواهد بود. این کار برای این انجام می گیرد که موجب آسیب زدن به سنگ نشود و کار با کیفیت بیشتری انجام گیرد.

دسته ها :
يکشنبه بیست و ششم 4 1401
X